Wisłoka opada - zdjęcia

  • 23.05.2019, 08:22 (aktualizacja 23.05.2019, 08:53)
  • Tomasz Ratuszniak
Wisłoka opada - zdjęcia
Wszystko wskazuje na to, że najgorsze już za nami. Choć na Wisłoce cały czas przekroczony jest stan ostrzegawczy, to lustro wody jest około metr niżej niż jeszcze wczoraj o tej samej porze.

Stany ostrzegawcze na Wisłoce przekroczone są również w Skurowej, Parkoszu i Brzeźnicy. W Jaworzu Górnym woda utrzymuje się poniżej stanu ostrzegawczego.

Poniżej tego stanu utrzymuje się również Gogołówka w Januszkowicach, Dulcza w Łękach Dolnych i Ostra w Braciejowej. Powyżej stanu ostrzegawczego jest Grabinianka w Czarnej. Najgorsza sytuacja jest na Wielopolce w Paszczynie, gdzie przekroczony został stan alarmowy. Lustro wody sięga 478 cm. Na szczęście opada.

 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dyzio
Dyzio 23.05.2019, 11:39
Ale jaja ?

Pozostałe