Działaj Lokalnie - wnioski do 5 czerwca

  • 23.05.2019, 09:40 (aktualizacja 23.05.2019, 09:53)
  • Ryszard Pajura
Działaj Lokalnie - wnioski do 5 czerwca Spotkanie w Pilźnie
Do środy 5 czerwca składać można wnioski o dotacje na realizację inicjatyw i działań, które angażują lokalną społeczność, w ramach programu Działaj Lokalnie 2019. W naszym powiecie jest on prowadzony przez Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu.

W gminach powiatu dębickiego odbyły się już spotkania informacyjne dotyczące kolejnej edycji programu „Działaj Lokalnie”: Pilźnie, Woli Żyrakowskiej (gmina Żyraków) oraz w Urzędzie Gminy Dębica. Celem spotkań było zaprezentowanie założeń, idei i wartości programu, które przedstawił i omówił Paweł Ochab. Nie zabrakło przy tym miejsca na ożywione dyskusje i wymianę myśli na temat programu, zwłaszcza jego tegorocznej edycji.
Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowany we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce i Lokalnymi Partnerami, prowadzony jest w powiecie dębickim od 2010 r. i ma za sobą już ponad 130 zrealizowanych inicjatyw. Ośrodkiem Działaj Lokalnie (ODL) w powiecie dębickim jest Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, kierowane przez Zbigniewa Nosala, prezesa DKB. Tegorocznymi Partnerami „Działaj Lokalnie” w powiecie dębickim są samorządy: Gmina Dębica, Miasto i Gmina Pilzno, Gmina Żyraków oraz firmy: Tikkurila Polska S.A. i Firma Oponiarska Dębica S.A.
Dzięki programowi „Działaj Lokalnie” możliwe jest pozyskanie dotacji w wysokości do 6 000 zł na realizację inicjatyw i działań, które angażują lokalną społeczność wokół określonego celu i dobra wspólnego. Liczy się dobry i ciekawy pomysł, który przełoży się na zaangażowanie i aktywizację społeczności, podnosząc poziom lokalnego kapitału społecznego.

Więcej informacji o programie „Działaj Lokalnie” można znaleźć tutaj:

Działaj Lokalnie 2019

 

Zasady programu, w tym wartościowe informacje dla wnioskodawców i grantobiorców:

Zasady programu

 

Baza projektów z lat 2010-2016, w tym tzw. projekty modelowe:

Projekty modelowe

 

Regulamin tegorocznej edycji programu:

Regulamin Działaj Lokalnie 2019

 

Informacja Dębickiego Klubu Biznesu

ryszardpajura_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe