Zderzenie motocykla i samochodu - zdjęcia

  • 23.05.2019, 18:42 (aktualizacja 23.05.2019, 18:56)
  • Grzegorz Król
Zderzenie motocykla i samochodu - zdjęcia
Kierowcy jadący ul. Rzeszowską, w kierunku Rzeszowa, natrafią na utrudnienia, tuż za skrzyżowaniem z ul. Bojanowskiego. Doszło tam do zderzenia jednośladu z samochodem.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem astrą kobieta, włączając się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Rzeszowa motocykliście. Doszło do zderzenia, w wyniku czego mocno uszkodzone zostały obydwa pojazdy. Ani jeden, ani drugi nie nadaje się do dalszej jazdy. Co ważne nikomu nic się nie stało. Motocyklista o własnych siłach wszedł do przybyłej na miejsce karetki pogotowia i został zabrany na badania. Od ich wyniku zależeć będzie, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane, jako kolizja czy  wypadek. Pas ul. Rzeszowskiej, w kierunku Rzeszowa częściowo jest wyłączony z ruchu. Ruchem kieruje policja.

Grzegorz Król

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wkurzony
Wkurzony 26.05.2019, 16:48
Kto to wymyślił takie kretyńskie zamazywanie twarzy?!!!

Pozostałe