Zerwany most, strażacy walczą o ten w Skurowej - AKTUALIZACJA

  • 24.05.2019, 13:44 (aktualizacja 24.05.2019, 15:32)
  • Grzegorz Król
Zerwany most, strażacy walczą o ten w Skurowej - AKTUALIZACJA Fot. Wojciech Staniszewski.
Jak informuje burmistrz Brzostku Wojciech Staniszewski, w Kleciach zerwał się tzw. most pontonowy. Na miejsce jadą już służby.

Most w Kleciach zerwał się na jednym brzegu i oparł się o drugi. Jeśli dojdzie do jego całkowitego zerwania, to fragmenty mogą uszkodzić ten w Skurowej.

- Na miejsce jadą strażacy z naszej gminy, a także z PSP w Dębicy - mówi burmistrz Brzostku.

Sytuacja na Wisłoce wciąż jest niepokojąca. W Skurowej woda sięga 357 cm (stan na godz. 13:42). Jest to obecnie jedyne w powiecie dębickim miejsce, gdzie przekroczony jest stan alarmowy. Z kolei stany ostrzegawcze przekroczone są na Grabiniance w Czarnej, na Wisłoce w Parkoszu-Łabuziu, Dębicy i Brzeźnicy oraz na Wielopolsce w Paszczynie.

AKTUALIZACJA

- Wygląda na to, że udało się zatrzymać most pontonowy w Kleciach - informuje burmistrz Brzostku Wojciech Staniszewski.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe