Poniedziałek, 16.09.2019

Niekompletne ciało znaleziono w Brzeźnicy

  • 28.05.2019, 08:01 (aktualizacja 30.05.2019, 10:04)
  • Grzegorz Król
Niekompletne ciało znaleziono w Brzeźnicy
Na niekompletne ciało natrafili strażacy-ochotnicy, którzy prowadzili działania w terenie. Sprawa jest rozwojowa, a policja i prokuratura ma już podejrzenia, do kogo mogą należeć szczątki.

- Mogę potwierdzić, że w Brzeźnicy znalezione zostało niekompletne ludzkie ciało, w stanie daleko posuniętego rozkładu - mówi szef dębickiej prokuratury Jacek Żak.

Ze względu na dobro śledztwa nie chce zdradzać szczegółów. Mówi jedynie, że przez całą swoją karierę nie miał styczności z tak dziwną sprawą. Prokuratura bierze pod uwagę różne hipotezy, które teraz będą sprawdzać.  

Na szczątki natrafili strażacy z miejscowej OSP. Leżały niedaleko drogi. O sprawie będziemy na bieżąco informować.

Grzegorz Król
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator
Obserwator 28.05.2019, 20:31
Szkoda ze nikt wcześniej nie szukał zaginionego,ale z drugiej strony była powódź i strażacy mieli co robić
Maly
Maly 28.05.2019, 15:22
Kompromitacja Policji. Zaginął czlowiek i nawet nie zarządzili poszukiwań tylko rozwiesili plakaty. Wystarczylo przeszukac okoliczne lasy.
Grzegorz Król
Grzegorz Król 28.05.2019, 12:21
Drodzy Czytelnicy, w pierwszej wersji faktycznie pojawiła się informacja, że na szczątki natrafili strażacy z OSP w Brzeźnicy, gdyż taka informacja została nam przekazana. Pozdrawiam.
Czytelnik
Czytelnik 28.05.2019, 11:19
Co się mogło stać?? Może zwierzęta rozszarpały ciało? Czy możliwe że doszło do zabójstwa w naszej okolicy?
###
### 28.05.2019, 16:10
Pewnie potrącił go samochód. Przecież leżał obok drogi. Szkoda, że nie miał kto zająć się poszukiwaniami. Trzeba było zaangażować policję, WOT, ochotników. A tak? Wszyscy mieli to gdzieś!!! Szkoda.
Ggggg
Ggggg 28.05.2019, 10:20
Mogli szukac 2tygodnie wczesniej
Xxx
Xxx 28.05.2019, 09:29
Z tego co mi wiadomo to Osp Brzeznica nie brala udzialu w poszukiwaniach
Baba Jaga
Baba Jaga 30.05.2019, 17:37
A czy to ważne kto brał udział w poszukiwaniach, a kto nie brał? Kto znalazł, a kto nie. Najważniejsze jest to, że przez zaniechanie poszukiwań zaraz po zaginięciu, z człowieka zostały tylko nędzne resztki. Pomyślcie, co może czuć teraz matka? Chcielibyście być na jej miejscu? Chyba nie!
A
A 28.05.2019, 10:25
Nie jest napisane, że brali udział w poszukiwaniach kogokolwiek, tylko, że natrafili na zwłoki podczas działań w terenie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania....
Ja
Ja 28.05.2019, 12:12
Szczątki znaleźli wczoraj na akcji poszukiwaczej. Z tego co pamiętam osp nagawczyna przeszukiwala teren na którym leżało ciało. Brzeźnica udziału nie brała
Z
Z 28.05.2019, 11:29
Wczoraj odbyły się poszukiwania zaginionego podczas których natrafiono na ciało. W akcji poszukiwaczej osp Brzeźnica nie brała udziału.
Gdzie jest napisane że prowadzili działania w terenie? Czytanie ze zrozumieniem się kłania.....
MIC
MIC 30.05.2019, 13:47
"miejscowej OSP" - miejscowej = Brzeźnickiej - komuś się tu kłania czytanie ze zrozumieniem xD
czytelnik