Środa, 18.09.2019

Malowany dzbanek zagrali z wnuczką Stanisława Świerka - zdjęcia

  • 28.05.2019, 11:45 (aktualizacja 28.05.2019, 12:02)
  • Tomasz Ratuszniak
Malowany dzbanek zagrali z wnuczką Stanisława Świerka - zdjęcia
Kapelmistrz nie ukrywa, że moment, kiedy podczas jubileuszowego koncertu Miejskiej Orkiestry Dętej, na scenę weszła jego najstarsza wnuczka Magdalena, był dla niego wyjątkowy. Magdalena zaśpiewała z orkiestrą dwa utwory, ale solistów tego wieczoru było więcej.

Ze świętującą 60-lecie działalności orkiestrą i pracującym z nią od 50 lat kapelmistrze wystąpili również wokaliści: Kamil Pękala, Grzegorz Tomaszewski i Zdzisław Wojtynkiewicz, a także instrumentaliści: Joanna Kisiel (piccollo) i Jakub Gąsior (ksylofon).

Jubileuszowy koncert był też okazją do wręczenia muzykom odznaczeń, nagród i listów gratulacyjnych. Pełną listę wyróżnionych opublikujemy w najbliższym numerze OL.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe