Kolejne szczątki w Brzeźnicy - zdjęcia

  • 28.05.2019, 19:28 (aktualizacja 29.05.2019, 12:41)
  • Grzegorz Król
Kolejne szczątki w Brzeźnicy - zdjęcia
Około godz. 13 na granicy Brzeźnicy i Pustkowa Osiedla wznowione zostały poszukiwania ludzkich szczątków. Wczoraj, niedaleko skrzyżowania ulic Kolejowej i Słonecznej w Brzeźnicy strażacy z OSP w Nagawczynie odnaleźli fragment ciała.

Jak wyjaśnił naszej redakcji prokurator Jacek Żak, w Brzeźnicy odnaleziono niekompletne ludzkie ciało. Prokurator dla dobra śledztwa nie chciał jednak zdradzić, o którą konkretnie część ciała chodzi. O sprawie informowaliśmy TUTAJ

Wiadomo również, że znalezione wczoraj szczątki zostały już przesłane do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie, gdzie zostaną zbadane.

- Chcemy ustalić, co było przyczyną rozczłonkowania ciała - wyjaśnia szef dębickiej prokuratury Jacek Żak.

Prokurator dodaje, że cała sprawa jest bardzo zagadkowa. Dzisiaj podczas wznowionych poszukiwań znaleziono kolejne szczątki, tyle że po drugiej stronie ulicy. Część z nich znajdowała się blisko drogi, inne głębiej w lesie. 

Grzegorz Król

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe