Środa, 16.10.2019

Na Rzemieślniczą brakło prawie 126 tys. zł

  • 28.05.2019, 21:32 (aktualizacja 28.05.2019, 21:51)
  • Tomasz Ratuszniak
Na Rzemieślniczą brakło prawie 126 tys. zł
Cztery firmy zgłosiły się do przetargu na przebudowę ul. Rzemieślniczej w Dębicy. Niestety najniższa oferta była o prawie 126 tys. zł wyższa niż kwota, którą planowało na ten cel wydać miasto.

Najwięcej, bo ponad 328,5 tys. zł chciała za wykonanie prac na ul. Rzemieślniczej spółka DB Budownictwo z Rytwian. Najniższą ofertę - 245,7 tys. zł przedstawił dębicki Zakład Usług Miejskich. Tyle tylko, że miasto zaplanowało na ten cel jedynie 120 tys. zł. Tym samym przebudowa drogi, na którą mieszkańcy czekają od lat (pisaliśmy o tym tutaj) staje pod znakiem zapytania.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jurek
jurek 29.05.2019, 14:25
moze ktos by zrobil porzadek z drogą wzdłuz parku jordanowskiego , darmat tam jest nie bardzo jest miejsce zeby tam byl ruch w dwie strony przez to wzdłuz drogi sa zaparkowane auta. O dziurach nie wspomne
obserwator
obserwator 29.05.2019, 12:31
Rzemieślnicza - centrum miasta i taki syf na drodze. Ostatnio tam spacerując przejechał dosyć szybko samochód i zostawił chmurę kurzu. Nie mówiąc o tym co by było gdyby jakieś dziecko z kogoś posesji weszło wprost pod koła tego wariata - nieszczęście gotowe.
Janusz
Janusz 29.05.2019, 10:39
Zabierzcie z remontu jakiegoś placu zabaw dla dzieci i dołóżcie na drogę tak samo jak było z ul. Kwiatkowskiego! Po co ludziom lepsze lodowisko jak można za miejskie pieniądze zrobić drogę dla TIRów za 8 mln PLN!
doja
doja 29.05.2019, 16:20
Przejdź się Janusz ul.Kwiatkowskiego a będziesz wiedział dlaczego ta ulica jest do remontu. Tiry owszem jeżdżą ale pieszy się nie mieści.
Grażyna
Grażyna 29.05.2019, 12:32
po co ludziom droga dla tirów skoro można całemu powiatowi a i województwu zrobic lepsze lodowisko
szafopa
szafopa 29.05.2019, 08:49
geniusze staratedzy z UM, nikt tak jak oni nie potrafi oszacowac wartości!!
Barbara
Barbara 29.05.2019, 08:45
a ja sie pytam co z tym lodowiskiem???? ile jeszcze lat ??to potrwa
drr
drr 29.05.2019, 17:24
A co ma być z lodowiskiem ? przecież jest
Barbara
Barbara 30.05.2019, 09:19
tez ogłaszają juz chyba 4 lata przetarg i dalej nic, lodowisko w ruinie. Mylisz sie! nie ma lodowiska, jest wypożyczany agregat juz 4 lata!!! 4 rok nie ma lodowiska o to chodzi!!!
pieczęć
pieczęć 28.05.2019, 23:20
Na spotkaniu z mieszkańcami, radna partii rządzącej oznajmiła: PIS wam te drogę zrobi. I co teraz?
abc
abc 29.05.2019, 09:33
Zrobi, zrobi spokojnie. Radni PiS na sesji o to wnioskowali, burmistrz zaproponował mniejszą kwotę, teraz trzeba poszukać w budżecie i będzie.
pieczęć
pieczęć 29.05.2019, 14:44
To ten budżet to taki z gumy jest? A może partia rządząca wreszcie zrozumie, że pieniądze nie rosną na drzewach.
mliko_gitomliko_gito
Cierpliwy 30.05.2019, 23:49
Drogi są ważne i rozrywka jest ważna, ale są też priorytety - bo właśnie budżet nie jest z gumy!
dopi
dopi 29.05.2019, 08:45
Teraz należy czekać aż zrobi.:-)

Pozostałe