Bibliotekę w Morsie otworzą w poniedziałek

  • 30.05.2019, 15:05
  • Tomasz Ratuszniak
Bibliotekę w Morsie otworzą w poniedziałek Jolanta Wiktor, kierowniczka filii nr 3 MiPBP zaprasza do DK Mors.
Od poniedziałku 3 czerwca w Domu Kultury Mors znów działać będzie filia nr 3 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej.

Biblioteka mieści się obecnie na parterze. Czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szymon
Szymon 03.06.2019, 07:19
Jeżeli biblioteka jest otwarta od 10:00 do 18:00 to rozumiem, że obsługiwana jest tylko 1 etatem czy jest może więcej niż 1 pracownik? Jeśli placówka ma więcej niż 1 etat czyli np. 1,5 lub 2 to czy nie powinna pracować np. od 8:00 do 20:00?
Karol
Karol 04.06.2019, 09:22
A czy Pan Szymon pracował kiedyś w bibliotece i wie na czym polega praca bibliotekarza. Poza wypożyczeniem książki czytelnikowi najpierw trzeba tą książkę kupić, następnie opracować, oprawić, wpisać do inwentarza. Poza tym jest jeszcze statystyka każdą wypożyczoną książkę trzeba nanieść na kartę czytelnika, a nr karty czytelnika na kartę książki. W bibliotece organizowane są zajęcia czytelniczo edukacyjne dla dzieci, spotkania dla dorosłych, spotkania autorskie, konkursy i różnego rodzaju animację. Jeżeli uważa Pan, że jeden etat jest w stanie zapewnić rzetelne wykonanie tych obowiązków to może Pan spróbuje? Moja mama kiedyś pracowała w bibliotece i były osoby które twierdziły nic nie robi tylko książki czyta totalna bzdura czasem nie miała czasu nic zjeść przez 8 godzin bo ciągle byli czytelnicy.

Pozostałe