Czarna najlepsza w województwie

  • 31.05.2019, 14:56 (aktualizacja 31.05.2019, 15:25)
Czarna najlepsza w województwie
Zawodnicy Szkoły Podstawowej z Czarnej zwyciężyli w wojewódzkich eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

O miano najlepszej drużyny walczyło 19 zespołów. Sprawdzona została wiedza teoretyczna, jak i praktyczna zawodników. Finał wojewódzki odbył się w Szkole Podstawowej w Tryńczy, gdzie uczestnicy musieli zmierzyć się w czterech konkurencjach. Rozwiązywali test, jeździli rowerem po miasteczku ruchu drogowego i po torze sprawnościowym, a także udzielali pierwszej pomocy.

Drużynowo najlepiej poradziła sobie grupa ze Szkoły Podstawowej w Czarnej, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z SP w Ustianowej Górnej, a trzecie SP w Nozdrzcu. W klasyfikacji indywidualnej najlepszy był Artur Czech ze SP w Jaśle, a drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Kamil Waśko i Wiktoria Igras ze SP w Czarnej.

Sylwia Skirtun

 

Materiał powstał w ramach projektu „InForMe 2.0 – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych”, realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe