Na boisku policja, a w szkole żywe kury

  • 01.06.2019, 08:37
  • Tomasz Ratuszniak
Na boisku policja, a w szkole żywe kury
Trudno nawet wymienić wszystkie atrakcje, które Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy przygotowała dla swoich uczniów z okazji Dnia Dziecka.

Na szkolnym boisku czekali na nich policjanci, funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei,strażacy, saperzy, pszczelarze i panie prezentujące dawne sprzęty domowe. Było też stoisko naukowe Mądry Dzieciak.

W samej szkole zajęcia odbywały się w kilkunastu salach. A w nich m.in.: zajęcia plastyczne z firmą Tikkurila, planetarium, wystawy starych radioodbiorników i motyli, pokazy fryzjerstwa, kelnerstwa, malowanie twarzy, zajęcia językowe, naukowe, logiczne i mechatroniczne, doświadczenia, kury ozdobne i świnki. Na zakończenie zagrał zespół The Flowers.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (42)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe