Przez pięć godzin park tętnił życiem

  • 02.06.2019, 21:37
  • Janusz Grajcar
Przez pięć godzin park tętnił życiem
Usiąść za kierownicą policyjnego czy strażackiego samochodu, to marzenie niejednego chłopca. Dziś mogli je spełnić ci, którzy przyszli do parku turystyczno-rekreacyjnego w Czarnej. Podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka nie zabrakło też innych atrakcji.

Do kierownika Posterunku Policji w Czarnej asp. sztab. Jerzego Labaka podchodzi dwóch nastolatków. Jeden z nich pyta policjanta, czy może go zakuć w kajdanki.

- No jak to jest, że wszyscy chcą, żeby ich zakuć w kajdanki, a nikt nie chce być stróżem prawa - dopytuje kierownik Labak.

Po chwili pomaga ubrać chłopcu policyjny strój do udziału w akcji. Na głowę wkłada hełm, do lewej ręki podaje tarczę. To wszystko przy dźwięku policyjnych i strażackich syren.

Bo tuż obok stoi wóz bojowy czarnieńskiej OSP, przy którym druhowie odpowiadają na bardzo różne pytania młodych gości. Chętni mogą również popróbować strącić pachołki z podestów strumieniem wody z sikawki. Niektórym idzie to całkiem nieźle, być może to przyszli strażacy.

Te i inne scenki z dzisiejszych obchodów Dnia Dziecka w Czarnej można zobaczyć w galerii zdjęć. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się wrażeniami.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe