Karolina Baran otrzymała powołanie

  • 03.06.2019, 13:25 (aktualizacja 03.06.2019, 13:31)
  • Grzegorz Król
Karolina Baran otrzymała powołanie Fot. Archiwum prywatne Karoliny Baran.
Już 10 czerwca w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku rozpocznie się zgrupowanie zawodniczek Reprezentacji Polski w hokeju. Powołanie otrzymała dębiczanka Karolina Baran.

Zgrupowanie potrwa do 16 czerwca. Będzie miało charakter szkoleniowo-przygotowawczy przed zbliżającym się sezonem rozgrywkowym Reprezentacji U-18. Zajęcia będą się odbywać poza taflą lodu. Podczas zgrupowania będzie nacisk na elementy treningu ogólnorozwojowego, techniki kija, podania i strzały.

- Pomimo, że w Dębicy lodowisko nie działa już od końca marca, w przeciwieństwie do innych ośrodków hokejowych w Polsce, zawodnicy i zawodniczki UKH Dębica nie zaprzestali treningów i ciężko pracują pod okiem trenerów przygotowując się do kolejnego już sezonu - mówi Marek Gawle, działacz UKH Dębica. 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe