Ze środy na czwartek nie będzie wody

  • 06.06.2019, 12:55
  • Tomasz Ratuszniak
Ze środy na czwartek nie będzie wody fot. Henryk Niestrój/Pixabay.
Wodociągi Dębickie informują, że w związku z planowanymi pracami, którym poddana zostanie pompownia wysokiego tłoczenia na Stacji Uzdatniania Wody, na terenie miasta może dojść do przerwy w dostawie wody.

Prace prowadzone będą w nocy ze środy 12 czerwca, na czwartek 13 czerwca, od godz. 23:00 do 5:00.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Innowacja
Innowacja 09.06.2019, 10:22
Spokojnie, Mili Państwo. Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Wodociągów wkrótce opatentuje wodę w proszku.
wynalazca
wynalazca 09.06.2019, 18:08
Będzie wtedy możliwość zakupienia dowolnej ilości na zapas.
dowy
dowy 09.06.2019, 20:08
Taki proszek po zalaniu wodą będzie można pić bez ograniczeń.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.06.2019, 21:17
Wodociągi Gminne z Brzeznicy zapewniają przerwy w dostawie wody srednio co 2-3 tygodnie. Zazwyczaj oczywiście po godzinie 15-tej kiedy nie ma możliwości dodzwonić się do kogokolwiek bo czasami nawet pod numerem "alarmowym" nikt się nie zgłasza i wiadomości nie ma jak zostawić bo skrzynka glosowa zapełniona. Zycie w Gminie Dębica to taki survival, nie znasz dnia ani godziny gdy nagle wody w kranie zabraknie...
Andzia
Andzia 07.06.2019, 12:21
Nie mówiąc o słabym ciśnieniu. Na czwartym piętrze czasami ledwo cieknie z kranu. Ale cenę za wodę ciągle podnoszą.
cozakudzie
cozakudzie 06.06.2019, 14:02
Jak czytam te komentarze to mi słabo. Do wanny lać wodę bo przerwa w dostawie wody od 23 do 5 rano. Weźcie prysznic czy kąpiel o 20 a wodę wlej do gara na wszelki wypadek i po aferze.
Mozebedzie
Mozebedzie 06.06.2019, 16:11
Chodzi o slowo "moze" w komunikacie !!
cozaludzie
cozaludzie 07.06.2019, 10:39
Tak, to straszne. Fakt :) :) :)
Mozebedzie
Mozebedzie 06.06.2019, 13:35
Brawo dla redaktora Tomka,za tytul ktory jest prawdziwy i oczywisty przy takiej modernizacji.A za komunikat Wodociagi Debickie powinien ktos odpowiedziec dyscyplinarnie .Informujac może nastąpić przerwa w dostawie wody na terenie miasta Dębica.
Lukas,2
Lukas,2 06.06.2019, 13:17
Co to za komunikat moze dojsc do przerwy w dostawie wody? Kto tam pracuje ?Ogloszenie powinno byc czytelne ! Nie bedzie dostawy wody !Rodzina z malym dzieckiem 1 w nocy -Mezu ,skarbie jak jest woda jeszcze to nalej do wanny ,bo "MOZE" nie byc .Wszyscy leja .A wodociagi sie smieja i zacieraja rece.Przy komunikacie -Nie bedzie dostarczana woda -Wodociagi sa zoobowiazane ja dostarczyc ! Sprawa smierdzi !Moze sie myle -hi hi

Pozostałe