Przed nami kolejny spływ kajakowy

  • 10.06.2019, 08:09 (aktualizacja 10.06.2019, 19:22)
  • Grzegorz Król
Przed nami kolejny spływ kajakowy
Uczestnicy tegorocznego spływu kajakowego wystartują z tamy na Zatorzu w Dębicy i pokonają 14 kilometrów rzeką Wisłoką. Finał imprezy w Pustkowie.

Tegoroczna XIX edycja imprezy rozpocznie się 29 czerwca o godzinie 9 od weryfikacji uczestników. Potrwa ona do godz. 10:40. O 11 nastąpi uroczyste otwarcie spływu, a na 11:30 zaplanowany został start spływu. Meta w Pustkowie, gdzie - jak przewidują organizatorzy - najpóźniej o godz. 16 powinni już wszyscy dotrzeć. Zakończenie imprezy o 16:30.

Spływ ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat. Te poniżej osiemnastego roku życia muszą być pod opieką osób pełnoletnich i posiadać zgodę rodziców lub osób prawnych na uczestnictwo w spływie. Uczestnicy spływu biorą udział w imprezie przy wykorzystaniu własnego sprzętu i na własną odpowiedzialność przy czym warunkiem niezbędnym i decydującym o dopuszczeniu do startu jest umiejętność pływania potwierdzona kartą pływacką, patentem żeglarskim lub pisemnym oświadczeniem osoby pełnoletniej o posiadaniu takiej umiejętności. Do startu dopuszczane będą kajaki jedynki i dwójki itp., przy czym jedynki tylko dla osób pełnoletnich, a na dwójkach”, trójkach i innych, co najmniej jeden członek osady musi mieć ukończone 18 lat. Każdy kajak musi być wyposażony w sprzęt ratunkowy, a uczestnik spływu posiadać kamizelkę asekuracyjną. Osoby, które nie posiadają własnych kajaków, a są zainteresowane udziałem w spływie, informujemy iż kajaki można wynająć u właścicieli firmy Kajakiem.info kontakt tel: 509 367 724, 518 182 634, [email protected]

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe