Miejsca jeszcze są. Bieg w niedzielę

  • 10.06.2019, 14:21 (aktualizacja 10.06.2019, 14:39)
  • Grzegorz Król
Miejsca jeszcze są. Bieg w niedzielę Fot. OSiR Brzostek.
Już niespełna tydzień został do rozpoczęcia trzeciej edycji Biegu ulicznego w Brzostku. Ciągle można się zapisywać do udziału w tej imprezie.

III Bieg uliczny odbędzie się 16 czerwca w Brzostku. Biuro zawodów będzie znajdować się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Agat Mróz–Olszewskiej. To tam - gotówką - uczestnicy będą mogli uiścić opłatę startową. Ci, którzy wolą zrobić to za pomocą przelewu internetowego mają czas tylko do 13 czerwca włącznie. Trasa biegu, o długości 5 km, będzie prowadziła od drogi wewnętrznej, łączącej ul. Mysłowskiego z Królowej Jadwigi, a następnie ulicami: Królowej Jadwigi – Przedmieście – Aleksandra Gryglewskiego - M.N. Mysłowskiego do Rynku i dalej Szkolną koło cmentarza – Słoneczną – Węgierską – Ostafińskiego – Szkolną (koło cmentarza) przez Rynek – Królowej Jadwigi i do mety. Na czas biegu ulice te będą wyłączone z ruchu. Opłata za pakiet startowy bez koszulki wynosi 20 zł, a za pakiet z koszulką 30 zł. Każdy, kto ukończy bieg otrzyma również pamiątkowy medal. Pieniądze za udział w biegu należy przelać, na numer konta Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzostku: 33 8589 0006 0080 0293 4828 0003, w tytule przelewu podając imię i nazwisko oraz rok urodzenia.

Podczas imprezy przewidziane są także biegi dla dzieci. W każdej kategorii, a jest ich cztery będzie obowiązywał limit miejsc: 30. Najmłodsi pokonają trasy o długości 50, 100, 200 i 400 m. Więcej na temat biegu znaleźć można na stronie Urzędu Miasta w Brzostku, pod adresem www.brzostek.pl, a także na stronie timekeeper.pl.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe