Rekord trasy pobity o 5 sekund - wyniki Dębickiej Dziesiątki z Tikkurilą

  • 11.06.2019, 10:07 (aktualizacja 11.06.2019, 10:54)
  • Janusz Grajcar
Rekord trasy pobity o 5 sekund - wyniki Dębickiej Dziesiątki z Tikkurilą fot. Agnieszka Majba-Pochwat Dwa pierwsze miejsca wśród mężczyzn zajęli Paweł Smędowski (272) i Jacek Żądło (350).
Patrycja Świerczek wśród kobiet i Paweł Smędowski (rekord trasy 32:02) wśród mężczyzn finiszowali najszybciej w 6. Dębickiej Dziesiątce z Tikkurilą. Z mieszkańców powiatu dębickiego najszybsi byli Klaudia Podraza i Łukasz Kozioł.

WYNIKI (podajemy najlepsze dziesiątki w kategorii open i kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn)

Kobiety - Open
1. Patrycja Świerczek (Jadowniki, Klub Biegowy, Perła) - 41:12
2. Katarzyna Nagaś (Mielec, Run For Run) - 43:32
3. Klaudia Podraza (Dębica, Pędzące Ślimaki) - 46:17
4. Małgorzata Młodzińska (Lubaczów, Biegomania) - 46:25
5. Małgorzata Ligęska (Dębica, Spartan Training Group Dębica) - 47:06
6. Wioletta Nowak (Dębica, Dzikie Mustangi) - 47:46
7. Joanna Rączka (Mielec, Zabiegani Mielec) - 48:02
8. Barbara Paczos (Mielec, Stal Mielec Masters) - 48:37
9. Urszula Namiota (Dębica, Maratończyk Dębica) - 48:46
10. Joanna Szczurek (Tarnów) - 48:56

Kobiety - 18-35 lat
1. Małgorzata Ligęska (Dębica, Spartan Training Group Dębica) - 47:06
2. Joanna Rączka (Mielec, Zabiegani Mielec) - 48:02
3. Patrycja Osuch (Dębica, Maratończyk Dębica) - 49:09
4. Karolina Zuber (Kolbuszowa, UKS Tiki Taka Kolbuszowa) - 49:29
5. Mariola Mazur (Dębica, Dzikie Mustangi) - 49:36
6. Karolina Maternia (Rzeszów) - 51:28
7. Monika Dengler (Mielec, Fit Runners Team) - 52:04
8. Barbara Kozłowska (Dębica, Darco) - 52:18
9. Maria Gaweł (Brzeźnica) - 53:28
10. Łucja Kosińska (Brzeźnica) - 53:30

Kobiety - 36-50 lat
1. Wioletta Nowak (Dębica, Dzikie Mustangi) - 47:46
2. Joanna Szczurek (Tarnów) - 48:56
3. Ewelina Matyjewicz (Pilzno, Królewskie Pilzno) - 49:17
4. Marta Lipińska (Zbylitowska Góra) - 50:20
5. Barbara Kawa (Wola Żyrakowska, Maratończyk Dębica) - 53:35
6. Małgorzata Lesiak (Maratończyk Dębica) - 53:38
7. Bożena Bała (Grabiny) - 55:22
8. Magdalena Lenczowska (Straszęcin) - 55:42
9. Anna Ciepły (Dębica) - 55:50
10. Edyta Nauka (Stasiówka, Dębickie Gepardy) - 55:58

Kobiety - kat. pow. 50 lat
1. Małgorzata Młodzińska (Lubaczów, Biegomania) - 46:25
2. Barbara Paczos (Mielec, Stal Mielec Masters) - 48:37
3. Urszula Namiota (Dębica, Maratończyk Dębica) - 48:46
4. Jolanta Morawczyńska (Dębica, Maratończyk Dębica) - 49:53
5. Danuta Waśko (Czarna) - 51:17
6. Elżbieta Nowak-Bereś (Dębica, Maratończyk Dębica) - 56:23
7. Anna Urbanik (Dębica, Pędzące Ślimaki) - 1:01:43
8. Marzena Machnica (Ropczyce, Matner Running Team) - 1:02:54
9. Iwona Dworniczak (Siemianowice Śląskie) - 1:05:53
10. Bożena Marek-Michalska (Katowice) - 1:11:30
 

Mężczyźni - Open
1. Paweł Smędowski (Sękowa, GUKLA Bratkowice) - 32:02
2. Jacek Żądło (Mielec, Perfect Runner Team) - 34:36
3. Łukasz Czerwiński (Mielec, Run For Run) - 36:04
4. Konrad Pociask (Kraków, SKMgroup.pl) - 36:29
5. Kamil Skiba (Tarnów, PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów) - 37:21
6. Łukasz Kozioł (Kozłów, Maratończyk Dębica) - 37:45
7. Piotr Moździerz (Tuchów, LKS Burzyn) - 38:01
8. Stanisław Sarzyński (Łańcut) - 38:15
9. Mariusz Bielawa (Żyraków) - 38:31
10. Michał Opalińśki (Pustynia, Maratończyk Dębica) - 38:59

Mężczyźni - kat. 18-35 lat
1. Konrad Pociask (Kraków, SKMgroup.pl) - 36:29
2. Piotr Moździerz (Tuchów, LKS Burzyn) - 38:01
3. Michał Opaliński (Pustynia, Maratończyk Dębica) - 38:59
4. Kamil Kloc (Dębica, Active Team Kozłów) - 39:43
5. Bartłomiej Dulowski (Dębica) - 41:31
6. Piotr Dzierlęga (Pilzno, Królewskie Pilzno) - 41:36
7. Łukasz Gębara (Rzeszów, OCR Team Dębica) - 41:49
8. Bartłomiej Puzio (Kraków) - 41:53
9. Krystian Blezień (Dębica) - 42:09
10. Łukasz Ździebło (Pilzno, Królewskie Pilzno) - 42:26

Mężczyźni - kat. 36-50 lat
1. Kamil Skiba (Tarnów, PTG Sokół Świat Pracy) - 37:21
2. Łukasz Kozioł (Kozłów, Maratończyk Dębica) - 37:45
3. Stanisław Sarzyński (Łańcut) - 38:15
4. Mariusz Bielawa (Żyraków) - 38:31
5. Jacek Szymaszek (Pilzno, Dzikie Mustangi) - 39:08
6. Piotr Linard (Tarnów, PTG Sokół Świat Pracy) - 39:20
7. Dariusz Karnat (Nowa Dęba, Zmintek Team) - 39:27
8. Paweł Janik (Tarnów, PTG Sokół Świat Pracy) - 40:18
9. Bogdan Szewc (Kraków) - 40:36
10. Andrzej Kulas (Nagawczyna, Dębicki Klub Kolarski Gryf) - 41:12

Mężczyźni - kat. pow. 50 lat
1. Kazimierz Wrona (Mielec, RSM) - 41:42
2. Marek Kulas (Nagawczyna, Dębicki Klub Kolarski Gryf) - 44:00
3. Robert Lipiński (Tarnów) - 45:09
4. Jerzy Brzuszek (Nowa Dęba, Zmitek Team) - 45:26
5. Bogdan Białorucki (Sędziszów Małopolski, Wataha) - 45:27
6. Robert Zaborowski (Dębica, Maratończyk Dębica) - 46:27
7. Ryszard Orkisz (Żyraków) - 46:49
8. Włodzimierz Foryś (Jasło, ULKS Technik Trzcinica) - 48:24
9. Henryk Smagacz (Stara Jastrząbka, Dębickie Gepardy) - 48:31
10. Jerzy Ciebień (Dębica) - 48:43

Niepełnosprawni na wózkach:
1. Grzegorz Sujdak (Żyraków) - 30:05
2. Hubert Pęcak (Korzeniów) - 33:10
3. Mirosław Sudoł (Cholewiana Góra) - 33:23
4. Mariusz Zboch (Tuszów Narodowy) - 33:32
5. Paweł Podraza (Słotowa) - 33:57
6. Paweł Gawlik (Pilzno) - 37:19
7. Jan Kamaj (Pustków) - 46:32
8. Danuta Rówińska (Lubcza) - 46:34
9. Mariusz Maciejko (Sędziszów Małopolski) - 46:35
10. Wiktoria Darłak (Mała) - 47:27
11. Paweł Witkowski (Dębica) - 47:27
12. Stanisław Wierzbicki (Dębica) - 47:32

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe