Człowiek Roku OL 2016 - komu Laur Czytelników (gospodarka)

  • 29.12.2016, 10:25 (aktualizacja 04.01.2017, 14:25)
  • Admin Admin
Człowiek Roku OL 2016 - komu Laur Czytelników (gospodarka)
Trwa wybór Człowieka Roku 2016 Obserwatora Lokalnego. Po dokonaniu przez redakcję nominacji 18 kandydatów w 6 kategoriach ruch należy do Czytelników, którzy głosując zdecydują, kto otrzyma laury w każdej z nich. W kategorii gospodarka kandydują; na zdjęciu od lewej: Janusz Kamenczak, Mariusz Kania i Zbigniew Nosal.

Głosować można wypełniając kupon zamieszczony w Obserwatorze Lokalnym (w bieżącym oraz kolejnych wydaniach) i dostarczając go osobiście lub za pośrednictwem poczty do redakcji na adres: ul. Żeromskiego 10, 39-200 Dębica.
Na kuponie można poprzeć swojego faworyta w jednej czy dwóch kategoriach, ale można też wskazać nazwiska kandydatów w każdej z nich.
Można też głosować wysyłając sms na numer: 71160.
W treści wiadomości trzeba wpisać: OL XY, gdzie zamiast XY wpisujemy numer kandydata, który znajduje się przy nazwisku. W przypadku głosowania na kandydatów w kategorii gospodarka, aby wysłać głos na kogoś z nominowanej trójki należy wpisać po nazwisku kandydata następujące numery:
Janusz Kamenczak - OL 04
Mariusz Kania - OL 05
Zbigniew Nosal - OL 06
.
Głosowanie kończy się 8 lutego 2017 roku. Można dostarczyć dowolną liczbę kuponów i wysłać dowolną liczbę smsów. Kandydaci, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdej z sześciu kategorii, otrzymają Laur Czytelników. Spośród tej szóstki Kapituła konkursu wybierze Człowieka Roku 2016 Obserwatora Lokalnego.
W tym roku po raz pierwszy wręczymy też Obserwatora Młodych. Laureata tego wyróżnienia wybierzemy w redakcyjnym gronie, a statuetkę odbierze on wspólnie z Człowiekiem Roku 2016. Wręczona zostanie także statuetka Obserwatora za całokształt działalności.
.
Kandydaci do tytułu Człowieka Roku 2016 Obserwatora Lokalnego w kategorii gospodarka
.

Janusz Kamenczak (OL 04)
Właściciel Zakładu Ślusarsko-Kotlarskiego Kamen w Pustkowie. Firma istnieje na rynku od 1990
roku, zajmuje się produkcją stalowych kotłów wodnych centralnego ogrzewania. W 15. edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej zdobyła wyróżnienie w kategorii firm średnich, czyli zatrudniających od 51 do 100 osób.
.
Mariusz Kania (OL 05)
Spółka Kangur, której jest prezesem, produkuje bezkontaktowe drukarki przemysłowe, stosowane do znakowania, datowania oraz kodowania produktów i opakowań. Wytwarza też układy sterujące, oparte o technologie mikrokomputerów. W kategorii mikroprzedsiębiorstw zdobyła główny laur w 15. edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej, bijąc rywali o kilka długości w osiąganych wynikach finansowych.
.
Zbigniew Nosal (OL 06)
Dębicki Klub Biznesu, który w tym roku obchodził 10-lecie działalności, od początku dba nie tylko o gospodarczy rozwój powiatu, ale także inicjuje różne działania społeczne. Jego prezes dba o to, by były skierowane do wszystkich grup od dzieci począwszy, na najstarszych mieszkańcach kończąc, np. poprzez programy Działaj Lokalnie, czy edukacyjne Szczególnie wspiera inicjatywy wolontariuszy w wielu obszarach. Współwłaściciel i dyrektor firmy Suret.
.
W kolejnych dniach przedstawimy kandydatów w pozostałych kategoriach: kultura, oświata, samorząd i polityka, sport.
.
Kandydaci w kategorii działalność społeczna - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii kultura - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii oświata - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii samorząd i polityka - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii sport - zobacz tutaj
.

Admin Admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr Piskorski
Piotr Piskorski 30.12.2016, 22:24
A ja myślę, że Z. Nosal robi z Dębickim Klubem Biznesu całkiem sporo dobrego dla dębickiej ziemi.
Drogi ziomku jeśli piszesz że na jubileusz Suretu zaprosili Balcerowicza ( "a niby prawie jest w PIS" jak piszesz o Nosalu) to znaczy że mają tam otwarte głowy i słuchają co mają do powiedzenia ludzie o różnych poglądach, w tym i tych z którymi się nie zgadzają. To uważam akurat nie jest wada a zaleta.
ziomek
ziomek 30.12.2016, 22:35
Patrz co napisał gość! Zaprawdę powiadam Ci tak ludzie mówią. Czytałem też opinie pracowników z Gorzyc. To samo. Ja tego nie pisałem, ale sformułowanie "krzywda ludzka" jest mocne!
gość
gość 30.12.2016, 15:57
Nosal niech lepiej zacznie ludziom lepiej płacić, bo karierę robi na ludzkiej krzywdzie.
ziomek
ziomek 30.12.2016, 16:19
Te głosy słyszy się od lat! Ale ciekawe jest coś innego. Otóż prezes na jubileusz firmy zaprosił( pewnie słono zapłacił) Balcerowicza- Leszka Balcerowicza! A niby prawie jest w PIS?!

Pozostałe