Dobrych wiadomości nie mają - AKTUALIZACJA

  • 13.06.2019, 12:18 (aktualizacja 13.06.2019, 12:47)
  • Grzegorz Król
Dobrych wiadomości nie mają - AKTUALIZACJA Photo by Daniel Napoleoni from FreeImages
Jeszcze wczoraj synoptycy nie przewidywali burz z gradem w powiecie dębickim. Dzisiaj Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało w tej sprawie ostrzeżenie i to drugiego stopnia.

Ostrzeżenie obowiązywać będzie od dzisiaj, od godz. 14, do jutra, do godz. 6 rano. Według wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego przez powiat dębicki mogą przejść burze, z opadami deszczu od 30 do 50 mm. W trakcie burz będzie również wiało, nawet do 115 km/h. Miejscami przewidywany jest grad.

AKTUALIZACJA

Ostrzeżenie wydało również Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Wydany przez nich alert brzmi: Uwaga! Po południu i w nocy silny wiatr, burze i grad. Możliwe przerwy w dostawie prądu. Nie chowaj się pod drzewami. Jeśli możesz, zostań w domu.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karolek
Karolek 13.06.2019, 13:34
na telefony indywidualne z Centrali znowu pomimo chwalenia się sukcesami na tym polu z Rządowego Centrum Powiadamiania nic nie przyszło, ale za to przyszła info z UM o akcji zwalczania komarów.Dobre i to, nie można powiedzieć, że nic nie dziala, bo coś działa.
LubięBurze
LubięBurze 13.06.2019, 13:16
Raczej nie będzie rzadych burz w naszych okolicach. Najgrozniejsza sytuacja jest w Polsce srodkowej, okolice Łodzi gdzie może zostać wydany najwyższy stopień zagrożenia.

Pozostałe