W niedzielę kilka ulic będzie zamkniętych

  • 14.06.2019, 14:31 (aktualizacja 14.06.2019, 14:49)
  • Grzegorz Król
W niedzielę kilka ulic będzie zamkniętych
M.in. Rynek, Szkolna i Królowej Jadwigi - te ulice zostaną w niedzielę wyłączone z ruchu. W Brzostku trzeci raz odbywać się będzie Bieg uliczny.

W tym roku, ze względu na remont ul. Szkolnej trasa została zmodyfikowana i prowadzić będzie spod hali sportowej w Brzostku drogą łączącą ul. Mysłowskiego z Królowej Jadwigi, a następnie ulicami: Przedmieście – Aleksandra Gryglewskiego - M.N. Mysłowskiego do Rynku i dalej Szkolną koło cmentarza – Słoneczną – Węgierską – Ostafińskiego – Szkolną przez Rynek – Królowej Jadwigi. Uczestnicy biegu pokonają ok. 5 km, a główna rywalizacja rozpocznie się o godz 18. Wcześniej rywalizować będą dzieci. Cały czas, poprzez stronę timekeeper.pl można zapisywać się do udziału w imprezie. Istnieje także możliwość zapisu na miejscu, w biurze zawodów, które będzie znajdować się w hali sportowej w Brzostku.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe