Władze apelują by oszczędzać wodę

  • 14.06.2019, 23:01
  • Tomasz Ratuszniak
Władze apelują by oszczędzać wodę fot. pixabay
W związku z wysokimi temperaturami, a co za tym idzie znacznym wzrostem zużycia wody, urzędnicy proszą, by racjonalnie i oszczędnie z niej korzystać.

Ponadto apelują, by w godzinach od 15:00 do 21:00 ograniczyć wykorzystywanie wody do innych celów niż tzw. socjalno-bytowe. Proszą, by w tym czasie nie podlewać upraw, trawników i ogrodów i nie napełniać basenów. Ma to na celu uniknięcie przerw w dostawie wody i zapewnienie odpowiedniego ciśnienia w hydrantach na potrzeby ochrony przeciwpożarowej.

Taki apel znaleźć można na stronie internetowej Urzędu Gminy w Czarnej.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nie wiem
nie wiem 15.06.2019, 12:08
Władze ? Gminy, miasta, wsi, osiedla czy inne ?
zexex
zexex 15.06.2019, 10:18
Przecież wszystko jest super, ocieplenie klimatu to wymysł lewactwa, trzeba dalej stawiać elektrownie na rosyjski węgiel, a w razie czego Prezes stuknie laską o skałę i woda popłynie!

Pozostałe