Ale impreza! Nawet dyrektorka poszła w tany

  • 15.06.2019, 10:34
  • Janusz Grajcar
Ale impreza! Nawet dyrektorka poszła w tany
Dzień Języków w Szkole Podstawowej w Starej Jastrząbce organizowany jest już od siedmiu lat. Każda edycja ma swoje wyjątkowe atrakcje. Podczas ostatniej całkiem niespodziewanie stał się nią taniec, do którego zaprosił dyrektor Lidię Wilczyńską-Starzyk jeden z uczniów ósmej klasy.

Każda klasa przygotowała stoisko poświęcone jednemu państwu. Na żadnym nie brakowała smakołyków z nim związanych. Na tym poświęconym Stanom Zjednoczonym uwagę zwracała... paczka chipsów. Hiszpanie postawili na owoce, a Polacy na sernik i szarlotkę. Ta ostatnia była przepyszna, mogę potwierdzić, bo próbowałem.

Gościem specjalnym zaproszonym przez organizatorki - Otylię Lipę i Małgorzatę Pękalę - był pochodzący z Portugalii nauczyciel języka angielskiego w Brytanii Miguel Pinto.

Więcej o tym wydarzenie można będzie przeczytać na łamach najbliższego wydania OL, poniżej zaś fotorelacja z Dnia Języków w Starej Jastrząbce.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe