Mali strażacy, wielkie emocje

  • 16.06.2019, 19:58
  • Ryszard Pajura
Mali strażacy, wielkie emocje
Sześć dziecięcych drużyn wzięło udział w 3. Powiatowych Zawodach Małych Strażaków, jakie dzisiaj odbyły się w Żyrakowie. Czasy były liczone, ale nie one były najważniejsze. To było ponad dwie godziny ambitnej walki na torze przeszkód, wielkich emocji, których sobie, rodzicom i publiczności dostarczyli mali strażacy.

3. Powiatowe Wielkie Zawody Małych Strażaków zorganizowało Stowarzyszenie Millenium Brzeźnica 2007, kierowane przez Agnieszkę Żurek. 

Odbyły się na stadionie w Żyrakowie, a otworzył je wójt Marek Rączka. Tor przeszkód, mimo upały w wielkim stylu dzięki ambicji i determinacji pokonywali strażacy w wieku już od 4-5 lat oraz uczniowie pierwszych klas szkół podstawowych. Wystąpili:

Akademia Małego Strażaka z Brzeźnicy,

Akademia Małego Strażaka z Łęk Dolnych,

Akademia Młodego Strażaka ze Straszęcina

dziecięca grupa z OSP Korzeniów

dziecięca grupa z OSP Chotowa

dziecięcia grupa z Skrzyszów.

Imprezę prowadził Marek Grzesik, a patronem medialnym był tygodnik Obserwator Lokalny.

Fotorelację zamieścimy także w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny. Kolejne fotorelacje także w poniedziałek i wtorek na naszym portalu.

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe