III Uliczny Bieg za nami - zdjęcia i wideo

  • 16.06.2019, 23:32 (aktualizacja 17.06.2019, 14:25)
  • Grzegorz Król
III Uliczny Bieg za nami - zdjęcia i wideo
Ponad setka zawodników wystartowała w III Ulicznym Biegu w Brzostku. Wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Kargol reprezentująca CWKS Resovię Rzeszów, a wśród mężczyzn pierwszy do mety dobiegł Paweł Smędowski z GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl.

Drugą panią na mecie była Julianna Wojdyła z Brzostku, a trzecią Angelika Papiernik ze Skurowej. Z kolei za Pawłem Smędowskim uplasowali się kolejno Seweryn Siedlik z Łękawicy oraz Grzegorz Rosłoński z Gorlickiej Grupy Biegowej. Zanim rozpoczął się główny bieg na 5 kilometrów do rywalizacji przystąpili najmłodsi. Kiedy dzieci zakończyły zawody, nad Brzostkiem zaczęły się zbierać ciemne chmury. Pojawił się również wiatr, który momentami był dość silny. Wystarczająco, by przewrócić barierki oddzielające publiczność od biegaczy. To jednak nie przeszkodziło w przeprowadzeniu imprezy i punktualnie o 17 burmistrz Brzostku Wojciech Staniszewski dał sygnał do startu. Niższa temperatura i przyjemne powiewy sprawiły, że uczestnikom biegło się lepiej. Trasa choć kilkukilometrowa, to niektórym dała się we znaki. Biegacze podkreślali, że niektóre podbiegi do przyjemnych nie należały, ale chcą wrócić do Brzostku w przyszłym roku.

Wszystkie wyniki dostępne są już na stronie timekeeper.pl.

 

Grzegorz Król

Zdjęcia (37)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe