Noga z gazu! Trwa akcja Prędkość

  • 17.06.2019, 09:48 (aktualizacja 17.06.2019, 10:03)
  • Tomasz Ratuszniak
Noga z gazu! Trwa akcja Prędkość
Na terenie całego kraju trwa dziś policyjna akcja Prędkość. Funkcjonariusze prowadzą pomiary nie tylko statycznie, z wykorzystaniem ręcznych mierników prędkości, ale i dynamicznie, przy użyciu pojazdów z wideorejestratorem.

Policjanci patrolują przede wszystkim drogi o największym zagrożeniu wypadkami. Zaplanowane działania mają charakter prewencyjny. Jednak kierujący, którzy nie będą stosować się do ograniczeń prędkości, a szczególnie ci, którzy będą tę prędkość rażąco przekraczać, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

- Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zmniejszali szybkość w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Taka wzmożona czujność niezbędna jest m.in. w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów oraz skrzyżowań - informują funkcjonariusze.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomek m.
Tomek m. 17.06.2019, 10:07
W życiu nie przyjąłbym mandatu z iskry czy rapida. To mierzy wszywktko inne tylko nie prędkość
Janek
Janek 19.06.2019, 10:46
Napisz podstawę prawną na jaka się powołać w sądzie :-)

Pozostałe