A po co ten słupek? - pyta radny

  • 17.06.2019, 14:44
  • Tomasz Ratuszniak
A po co ten słupek? - pyta radny fot. Zdjęcie wykonane przez radnego Pawła Hayna, dołączone do zapytania.
Radny Paweł Hayn na piśmie zwrócił się do burmistrza Mariusza Szewczyka z zapytaniem odnośnie słupka zamontowanego przy ul. Tysiąclecia.

- W związku z przebudową i modernizacją ulicy Tysiąclecia zwracam się z uprzejmą prośbą o informację w jakim celu został zamontowany słupek na chodniku od strony boiska sportowego - pisze radny w dokumencie udostępnionym przez urzędników w Biuletynie Informacji Publicznej. Do pisma załącza zdjęcie wspomnianego słupka. 

Burmistrz na odpowiedź ma 14 dni.

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gosia
Gosia 18.06.2019, 22:25
Panie Burmistrzu a wie pan ze jeden z wydziałów Um od 3 miesięcy nie posiada sprawnego komputera
szeptucha
szeptucha 19.06.2019, 10:48
Jeżeli od trzech miesięcy nie posiada, to znaczy, że komputer nie jest im potrzebny. Wydział działa bez komputera. Horoskopy są też na telefonie.
slaw
slaw 17.06.2019, 21:22
taki sam jest obok liceum w Dębicy.
Mieszkaniec Dębicy
Mieszkaniec Dębicy 17.06.2019, 18:53
Witam. Szanown panie Pawle Hayn, uprzejmie prosze o zinteresowanie sie slupkami wstawionymi na ścieżce rowerowej na ul Moscickiego w rejonie skrzyżowania w kierunku WUCH -u. Na tej ścieżce rowerowej prwadzacej od ul Kosciuszki az do drogi W985 stoja nie tylko słupki ale tez slupy sygnalizacji swietlnej i inne. Nie wspominajac o braku oznakowaniu poziomym na tych ścieżkach. Prosze o zaiteresowanie sie tą kwestią. Pozdrawiam
załamanie
załamanie 17.06.2019, 21:28
A ja dziś widziałem znów komara. Krwiopijca, kapitalista, wróg ludu pracującego czy nawet chodzącego po tych chodnikach. Proszę o zainteresowanie się tą kwestią.
załamanie
załamanie 17.06.2019, 18:28
Naprawdę radni z PISu nie mogą tego zgłaszać od razu do odpowiedniego wydziału? Tylko ciągle robić na złość Burmistrzowi i jednocześnie z siebie pośmiewisko. Jeden mądry zgłasza znak usmarowany sprayem a drugi słupek.
demon
demon 19.06.2019, 09:37
nie mogą, bo na koniec kadencji będzie znowu ranking ilości zgłaszanych wniosków przypadających na jednego radnego i co? pan doktor nie chce rankingu zamykać.
Więc może ja podpowiem, można zgłosić: bzyczącego bezprawnie po godzinie 22 komara, radnych którzy na sesji nie siedzą od najmniejszego do największego, osoby nie zamieszkujące na stałe w Dębicy a pełnią funkcję radnego, itd....
P.S. nie ma za co!
jj
jj 17.06.2019, 16:11
Z drugiej strony zabetonuja drugi rozwiną siatke i bedzie mozna zagrac w siatkowke na srodku drogi.
trochę trzeźwy
trochę trzeźwy 17.06.2019, 15:51
To jest tester trzeźwości - nietrzeźwi obijają się i trzeźwieją, trzeźwi przechodzą bez przeszkód.
Dębiczaninianin
Dębiczaninianin 18.06.2019, 11:25
Zawisze wiedziałem, że Dębica to innowacyjne miasto :)
Tomasz
Tomasz 17.06.2019, 15:00
Radny nie wpadł na pomysł, że za jakiś czas na tym słupku może wisieć znak drogowy?
Przesmiewca
Przesmiewca 17.06.2019, 21:05
Przecież TO jest osobnik złośliwy

Pozostałe