Ks. Stanisław Schab zaprasza do Lubziny

  • 19.06.2019, 09:13 (aktualizacja 19.06.2019, 09:24)
  • Janusz Grajcar
Ks. Stanisław Schab zaprasza do Lubziny Ks. Stanisław Schab zaprasza do Lubziny. Obok niego Adam Dymiński, który będzie jednym z prowadzących imprezę.
Jeszcze przed rokiem ks. Stanisław Schab organizował festyn w parafii św. Jadwigi. Tydzień po nim decyzją biskupa przeniesiony został do parafii św. Mikołaja w Lubzinie. W tym roku zaprasza więc wszystkich dębiczan na XIV Festyn Parafialny pod hasłem 100 lat niepodległości - jesteśmy wolni. Początek w niedzielę o godz. 15:00 w parku przy Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie.

- Cel jest szczytny. Pieniądze przeznaczymy na sfinansowanie wakacyjnego wyjazdu 50 dzieci z ubogich rodzin do Krościenka - mówi dyrektor festynu ks. Stanisław Schab.

W programie imprezy znajdą się: występy zespołów muzycznych (m.in. Morsy i Iskierczanie z Dębicy, Wiarusy z Pustkowa Osiedla), pokaz karate i pokaz sumo przygotowany przez podopiecznych trenera Andrzeja Jedynaka. Na koniec odbędzie się zabawa taneczna.

Przy zakupie kiełbaski z grilla lub bigosu, każdy otrzyma cegiełkę, która bierze udział w losowaniu nagród. Będą to m.in. rower, biżuteria srebrna i karnety do kręgielni Laguna w Ropczycach.

Festyn poprowadzą Marcelina Marć, Adam Dymiński i Szymon Dymiński.

Szczegóły na plakatach poniżej.

Janusz Grajcar

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ala
ala 23.06.2019, 12:01
Piękna inicjatywa.

Pozostałe