Kręci ich bezpieczeństwo

  • 21.06.2019, 15:38 (aktualizacja 21.06.2019, 17:24)
  • Grzegorz Król
Kręci ich bezpieczeństwo
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wraz z pracownikami Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie Osiedlu przeprowadzili akcję edukacyjną dla odwiedzających kompleks basenów Nemo.

Oprócz nich w akcji pt. Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą udział brali także strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy oraz Straż Gminna gminy Dębica. Organizując ją pomysłodawcy chcieli zwrócić uwagę na to, jak ważne jest odpowiedzialne zachowanie się nad wodą. Adresatami przede wszystkim są dzieci, ale również młodzież i dorośli. Spotkanie w kompleksie basenów było także okazją do tego, by uczulić ludzi na problem z włamaniami do domów i mieszkań, podczas ich nieobecności powodowanej wypoczynkiem.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe