cZŁOwieku - premiera spektaklu grupy T.Lab (fotomigawki)

  • 30.12.2016, 21:15 (aktualizacja 30.12.2016, 21:28)
  • Admin Admin
cZŁOwieku - premiera spektaklu grupy T.Lab (fotomigawki)
Długie brawa, jakie otrzymała Dominika Migoń i młodzi aktorzy grupy T.Lab po premierze sztuki cZŁOwieku w Domu Kultury Śnieżka, były podziękowaniem za pełen emocji spektakl. Grupa T.Lab to młodzi ludzie, uczniowie szkół średnich, którzy w czwartek 29 grudnia 2016 r., wystąpili w widowisku, w którym przedstawili swe obawy przed złem współczesnego świata i tym, co przyniesie przyszłość. 

Ekspresyjne widowisko nie jest łatwe w odbiorze, ale zmusza do refleksji. Z pewnością nikt z widowni nie wyjdzie obojętny wobec płynących ze sceny wątpliwości, dotyczących kondycji współczesnego człowieka. Bynajmniej nie tej fizycznej. O to chyba chodziło młodzieży i Dominice Migoń, autorce scenariusza i reżyserce spektaklu. 
Muzykę do spektaklu napisał Piotr Madura.
Scenografia: Zbigniew Gil, Dawid Pikor.
światła: Krzysztof Czernia.
Dominika Migoń pracowała z młodzieżą metodą dramy. Wykorzystała ich spontaniczność w rolach, w których świetnie się odnaleźli. Ze sceny emanowała naturalność, a dzięki niej także siła przekazu, w której najważniejsza wydaje się być refleksja nad tym, kim jest współczesny człowiek.
Na scenie wystąpili:
Agnieszka Górska,
Kinga Kania,
Paweł Morawczyński,
Natalia Ochab,
Patrycja Serafin,
Marysia Socha,
Marek Szalwa,
Natalia Zaręba.
.
Spektakl cZŁOwieku był drugim tego wieczoru przedstawieniem premierowym w Domu Kultury Śnieżka. Pierwszym była premiera sztuki Real(nie!), w wykonaniu Grupy Artystycznej Safo.
.
O premierze spektaklu Real(nie!) czytaj tutaj
.
 

Admin Admin

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe