Sławomir już jutro. Gdzie zaparkować?

  • 21.06.2019, 16:26 (aktualizacja 21.06.2019, 17:26)
  • Grzegorz Król
Sławomir już jutro. Gdzie zaparkować?
To jest pewne - parking na Bajorkach, gdzie już jutro wystąpi Sławomir nie będzie w stanie pomieścić wszystkich gości. A tych firma Taurus, która organizuje co roku Święto Golonki Podkarpackiej spodziewa się od kilku do nawet kilkunastu tysięcy.

Każdego roku impreza przyciąga tysiące osób. Wszystko przez szereg atrakcji i to nie tylko tych kulinarnych. Zawsze Stanisław Jarosz, prezes firmy Taurus zaprasza jedną gwiazdę, która występuje na Ranczu Taurus. Był już Rudi Schubert, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, zespoły Pectus czy Brathanki. Tegoroczną edycję uświetni występ Sławomira Zapały, znanego jako Sławomir. Sam siebie określa gwiazdą rock polo, a jego największy hit Miłość w Zakopanem w serwisie YouTube wyświetlono ponad 200 milionów razy! Inne nie osiągnęły tak imponującego wyniku, ale również robią wrażenie: Ni mom hektara - ponad 62 mln wyświetleń, a Megierę oglądano ponad 48 milionów razy. Z pewnością te i inne utwory Sławomir wraz zespołem zagra na Bajorkach. Organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby uczestników, a to wiąże się z utrudnieniami na drodze Pilzno-Jasło. Praktycznie każdego roku pojawiają się tam problemy z przejechaniem, w tym może być jeszcze gorzej. Co ważne - osoby, które zostawią swój samochód wzdłuż drogi Pilzno-Jasło mogą spodziewać się wezwania na policję. Dlatego firma Taurus proponuje gościom różne lokalizacje parkingów, z których mogą skorzystać.

Goście Święta Golonki Podkarpackiej z Pilzna mogą zostawić pojazdy m.in. na parkingu w Rynku, w Pilźnie. Proponowane lokalizacje to także parking przy sklepie ...I masz oraz Jubilatka przy ul. Lwowskiej (DK 73), parking przy GS w Pilźnie (ul. Węgierska) oraz na parkingu przy cmentarzu w Pilźnie (ul. Staszica). Organizator zamieścił na swoim profilu także mapkę z zaznaczonymi parkingami, którą znaleźć można poniżej.

Grzegorz Król

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
VIP
VIP 23.06.2019, 14:01
Wystarczy być vipem i problemów z parkowaniem nie ma ;)
Rockman
Rockman 21.06.2019, 17:37
Takie dno, kto tego słucha.
ni mom hektara
ni mom hektara 22.06.2019, 15:14
Mieszkańcy Gminy Pilzno.

Pozostałe