Masz firmę lub chcesz ją założyć, przyjdź na spotkanie

  • 21.06.2019, 19:08
  • Janusz Grajcar
Masz firmę lub chcesz ją założyć, przyjdź na spotkanie
Mieszkańcy gmin Czarna i Dębica zainteresowani pozyskaniem dotacji na tworzenie nowych bądź rozwój istniejących firm powinni wziąć udział w spotkaniach infomacyjno-szkoleniowe.

Podczas spotkań będzie można uzyskać informacje na temat zasad ubiegania się o wsparcie, kryteriów oceny wniosków oraz obowiązującej dokumentacji konkursowej.

Spotkania odbędą się w środę 25 czerwca o godz. 16:30 i 17:30 Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie Osiedlu, a w czwartek 26 czerwca o godz. 16:30 i 17:30 w Centrum Kultury i Promocji w Czarnej. Tematem tych o godz. 16:30 będzie tworzenie nowych podmiotów gospodarczych, o godz. 17:30 zaś rozwój istniejących podmiotów gospodarczych. 

Organizatorem spotkań jest Lokalna Grupa Działania Partnerstwo 5 Gmin, która będzie również w późniejszym terminie prowadzić nabór wniosków.
 

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe