Sezon na basenie otwarty

  • 22.06.2019, 17:53 (aktualizacja 22.06.2019, 18:49)
  • Ryszard Pajura
Sezon na basenie otwarty
Ruszył letni sezon w kompleksie basenów Nemo, w tym roku pod hasłem: Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą.

Sezon letni z firmą LERG w Pustkowie – Osiedlu otwarty został w czwartek; w tym dniu baseny zewnętrzne odwiedziło prawie 800 osób.  
Z tej okazji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przy wsparciu firmy LERG przygotował dla wszystkich osób szereg atrakcji m.in.: mobilny park linowy, składający się z siedmiu modułów o różnych przeszkodach do pokonania, strefę hamakową z 26 hamakami rozłożonymi w lasku, dmuchany wodny tor przeszkód, plażę palmową z huśtawkami i klockami, wielki dmuchany statek piratów wraz z zjeżdżalnią, pełno wymiarowe boisko do gry w siatkówkę plażową, gry, zabawy i animacje w wodzie, podczas których animatorki zorganizowały szereg konkurencji i zabaw, pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Ratownictwa Medycznego RADZIK, pokaz sprzętu w wykonaniu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy, pokaz sprzętu w wykonaniu funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Wszystkie przygotowane atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży oraz rodziców, którzy bacznie obserwowali swoje pociechy, oddające się zabawie podczas trwania organizowanych gier i zabaw. 

Oficjalnego otwarcia letniego sezonu dokonali: Stanisław Rokosz - wójt gminy Dębica, Piotr Zybura - przewodniczący Rady Gminy Dębica, Krzysztof Lipczyński - dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Rafał Polański - zastępca dyrektora GOSiR. 

W tym roku po raz kolejny w trakcie sezonu letniego na basenach zewnętrznych, będzie można oglądać filmy „pod chmurką”. Podczas tegorocznego Kina Letniego wyświetlone zostaną: 
- 5.07.2019 – Cudowny chłopak – godz. 21.30
- 12.07.2019 – Dlaczego on – godz. 21.30
- 9.08.2019 – Split – godz. 21.00
- 16.08.2019 – Jak to robią single – godz. 21.00 

Dodatkowo w dniach 29 czerwca, 20 lipca oraz 17 sierpnia użytkownicy basenu będą mogli bezpłatnie skorzystać z konsultacji z dietetykiem.

Nad wodą do dyspozycji wszystkich klientów jest stoisko gastronomiczne, które serwuje m.in.: zimne napoje, lody, przekąski z grilla oraz wiele innych specjałów. 

- Mamy nadzieję, że tegoroczne wakacje przyniosą mnóstwo słonecznej i upalnej pogody, które nie raz zaowocują w rekordy frekwencji, co tylko będzie motywować nas do utrzymywania wysokiego standardu oraz jak najlepszego przygotowania basenów, by pobyt wszystkich naszych klientów obfitował w wiele miłych wspomnień - mówi Krzysztof Lipczyński, dyrektor GOSiR.
 

ryszardpajura_

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe