Karnawałowa Gala w Kosmosie - już kupisz bilety

  • 31.12.2016, 10:19 (aktualizacja 31.12.2016, 10:30)
  • Admin Admin
Karnawałowa Gala w Kosmosie - już kupisz bilety
Czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety operowe, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe, czyli niepowtarzalna uczta w krainie opery, na którą Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 3 lutego do Domu Kultury Kosmos.

W programie znajdą się najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata“, „Nabucco”, „Lakme“, „Carmen“, „Don Giovanni”, „Opowieści Hoffmanna“, „Porgy and Bess“ i wiele innych. Magię dawnego Wiednia odkryjemy w najpiękniejszych duetach i scenach z operetek Johanna Straussa („Zemsta nietoperza”, „Baron cygański) i Imre Kalmana („Księżniczka czardasza”). Szampański nastrój podsycą barwne pieśni neapolitańskie oraz popularne przeboje. Zapraszamy na pełną emocji i wzruszeń ucztę z muzyką klasyczną w towarzystwie sześciu znakomitych śpiewaków operowych. Artystom towarzyszyć będzie przy fortepianie Przemysław Winnicki z Wrocławia. Gala Karnawałowa przygotowana przez artystów z Wiednia, Pragi, i Wrocławia to niezapomniany wieczór w krainie najpiękniejszych melodii!
.
Wykonawcy
Sonori Ensemble:
Agnieszka Drożdżewska - sopran, Wrocław
Barbara Spitzer - sopran, Wiedeń
Anna Wilczyńska - sopran, Wrocław
Izabela Strzelecka - mezzosopran, Wrocław
Tomasz Tracz - tenor, Wrocław
Ivo Michl - baryton, Praga
Przemysław Winnicki - fortepian, Wrocław
Prowadzenie: Martyna Witowska (aktorka teatru Ad Spectatores, Wrocław)
.
Czas trwania koncertu: 2 godziny (z przerwą).
Gala rozpocznie się o godz.18.00. Bilety w cenie: 50 zł, 40 zł - do nabycia w kasie DKiK „Kosmos”, ul. Lisa 3, tel. 14 696 91 40, 14 696 91 43.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe