Na wybory przyszła jedna osoba

  • 25.06.2019, 19:34 (aktualizacja 25.06.2019, 20:48)
  • Grzegorz Król
Na wybory przyszła jedna osoba
Rzeszowska Północ jest drugim po Centrum osiedlem, które nie będzie miało swojej rady. Na dzisiejsze wybory przyszedł tylko jeden mieszkaniec.

W Szkole Podstawowej nr 9 wszystko było przygotowane do przeprowadzenia wyborów. Na mieszkańców czekała kierowniczka biura Rady Miejskiej w Dębicy Teresa Socha oraz radna Iwona Przydzielska, a także przewodniczący RM Mateusz Cebula i jego zastępca Mateusz Kutrzeba. Niestety w szkole zjawiła się zaledwie jedna osoba, tym samym Rzeszowska Północ, podobnie jak Centrum nie będzie miała swojej rady.

A już jutro kolejne wybory. O godz. 17 odbędą się one w Szkole Podstawowej nr 4 na ul. Wyrobka, gdzie głosować będą mieszkańcy osiedla Rzeszowska-Południe, w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 spotkają się ci z osiedla Mickiewicza, a w Szkole Podstawowej nr 12 odbędą się wybory osiedla Kępa-Wolica.

O wczorajszych wyborach rady osiedla Centrum pisaliśmy TUTAJ.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja nie mogę
ja nie mogę 26.06.2019, 16:05
A pewnie, jedna bo inni pracują w tym czasie. Nikt nie pomyślał, ze w tygodniu ludzie pracują w różnych godzinach nie tylko do 14 i 15 ? W usługach do 17, 18, i później, poza tym upał to i emeryt z domu nie wyjdzie.
Piotr Kasprzyk
Piotr Kasprzyk 25.06.2019, 22:02
Skąd to zdziwienie? Skąd mieszkańcy mają wiedzieć o tych wyborach? Z kartek a4 na tablicach ogłoszeń? Jest tyle możliwości aby te wybory zorganizować, co tydzień przychodzą smsy z UM, są strony internetowe, jest spotted. Najlepiej mieć żale że ludzie nie głosują zamiast zastanowić się jak to zrobić żeby ludzie wiedzieli.

Pozostałe