Dębicka skarbówka przyjazna przedsiębiorcy

  • 26.06.2019, 23:12 (aktualizacja 26.06.2019, 23:31)
  • Grzegorz Król
Dębicka skarbówka przyjazna przedsiębiorcy Naczelnik Urzędu Skarbowego w Dębicy Danuta Starzyńska (czwarta z lewej) kolejny raz odbierała nagrodę. Fot. BCC Wojciech Holnicki-Szulc.
Przedsiębiorcy już siedemnasty raz wskazali na urzędy skarbowe, które w ich opinii są im najbardziej przyjazne. Wśród wyróżnionych tytułem Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy znalazł się także ten z Dębicy

Przedsiębiorcy oceniali jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. W całym kraju wyróżnionych zostało 65 urzędów, w tym trzy z naszego województwa. Wśród wyróżnionych znalazł się także dębicki urząd kierowany przez Danutę Starzyńską. Tytułem nasz fiskus będzie mógł się posługiwać przez rok. Co ważne, to kolejne takie wyróżnienie. Naczelnik US w Dębicy odbierała go także rok temu. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe