Kilka miejscowości bez prądu. Wyłączą też w Dębicy

  • 27.06.2019, 10:44 (aktualizacja 27.06.2019, 11:05)
  • Grzegorz Król
Kilka miejscowości bez prądu. Wyłączą też w Dębicy
W dniu dzisiejszym, w siedmiu miejscowościach mieszkańcy muszą liczyć się z przerwami w dostawie energii elektrycznej. W niektórych miejscowościach sytuacja taka może potrwać do godz. 14.

Problemy z dostawą energii elektrycznej dotyczyć będą części Dobrkowa, w kierunku Magi (do godz. 14), a także Mokrzca, Jaworza Górnego, Dobrkowa, Podgrodzia-Grabówki, Gołęczyny i Parkosza (do godz. 12). W pierwszej z miejscowości wyłączenie było planowane wcześniej. W pozostałych ma to związek awarią. W kolejnych dniach nie będzie prądu również w innych miejscowościach: 2 lipca, w godzinach od 8 do 16 przerw muszą spodziewać się mieszkańcy Nagawczyny, od numerów 156 do 159 oraz Stobiernej od numerów 1 do 11. W ten sam dzień, tyle że od 8 do 14 nie będzie prądu na ul. Metalowców w Dębicy, ale planowane wyłączenie ma dotyczyć tylko firmy Agregaty Pex Pool Plus

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe