Fachowcy wybrali. Srebrna marka dla firmy z Dębicy

  • 28.06.2019, 12:28 (aktualizacja 28.06.2019, 15:59)
  • Ryszard Pajura
Fachowcy wybrali. Srebrna marka dla firmy z Dębicy
Marka Tikkurila została podwójnie uhonorowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego rankingu Budowlana Marka Roku. Firma z Dębicy otrzymała tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku w kategorii "Farby dekoracyjne wewnętrzne", a także wyróżnienie w kategorii "Farby dekoracyjne zewnętrzne".

Najbardziej cenione i zaufane marki budowlane wyłonione zostały na podstawie głosów oddanych przez fachowców.

- Bardzo nas cieszy wysoka ocena i rekomendacja naszych farb przez profesjonalistów, którzy używają ich w swojej codziennej pracy, bo jest najlepszym potwierdzeniem jakości produktów marki Tikkurila. Wykonawcy mają do czynienia z wyrobami wielu różnych firm i już po raz kolejny docenili właśnie nas, co jest dowodem na to, że nasza marka cieszy się ich niesłabnącym zaufaniem. To dla nas ogromne wyróżnienie - komentuje Marta Chowańczak, marketing manager marki Tikkurila.

Ranking Budowlana Marka Roku jest organizowany przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. W badaniu przeprowadzanym co roku w pierwszym kwartale firmy wykonawcze z całej Polski oceniają stosowane przez nie materiały budowlane, w podziale na kilkadziesiąt kategorii. Zwycięskie marki wyłaniane są na podstawie częstotliwości stosowania danych produktów, najwyższej jakości oraz relacji ceny do jakości w oczach fachowców. Tegoroczna edycja konkursu to już jego piętnasta odsłona.

 

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe