Krakowskiej-Południe nie pomógł nawet radny

  • 28.06.2019, 17:40 (aktualizacja 28.06.2019, 22:53)
  • Tomasz Ratuszniak
Krakowskiej-Południe nie pomógł nawet radny
Radny Adam Rogowski był jednym z jedenastu mieszkańców osiedla Krakowska-Południe, którzy chcieli dziś wybrać swoich przedstawicieli. Było ich jednak za mało, by wybory do rady osiedla mogły się odbyć.

- Sam osobiście czterysta zaproszeń rozniosłem. To gdzie są ci ludzie? Przed telewizorami siedzą? - zastanawiał się Stanisław Jodłowski.

Prócz niego na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Łysogórskiej zjawiło się jeszcze dziewięć osób. Nie licząc radnych: Adama Rogowskiego, Mateusza Cebuli i Piotra Michonia, który wpadł na chwilę. Ale byli też Krzysztof Krawczyk, były wiceburmistrz Dębicy, czy Anna Małkowska, właścicielka baru Syrenka, która na wybory przyszła prosto z pracy. Niestety, jak się okazało, niepotrzebnie się spieszyła.  

- Nigdy u nas rady nie było i tym razem też nie będzie - podsumował Stanisław Jodłowski, który zaraz po podpisaniu listy obecności, wraz z pozostałymi mieszkańcami osiedla, opuścił salę gimnastyczną.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wstyd
Wstyd 28.06.2019, 20:58
To osiedle burmistrza. Dlaczego nie przyszedł? To też jego wyborcy, sąsiedzi.

Pozostałe