Człowiek Roku OL 2016 - komu Laur Czytelników (oświata)

  • 02.01.2017, 13:59 (aktualizacja 04.01.2017, 14:24)
  • Admin Admin
Człowiek Roku OL 2016 - komu Laur Czytelników (oświata)
Trwa wybór Człowieka Roku 2016 Obserwatora Lokalnego. Po dokonaniu przez redakcję nominacji 18 kandydatów w 6 kategoriach w tej chwili ruch należy do Czytelników, którzy głosując zdecydują, kto otrzyma laury w każdej z nich. W kategorii oświata kandydują; na zdjęciu od lewej: Marek Braun, Barbara Różańska i Agata Żmuda.

Głosować można wypełniając kupon zamieszczony w Obserwatorze Lokalnym (w bieżącym oraz kolejnych wydaniach) i dostarczając go osobiście lub za pośrednictwem poczty do redakcji na adres: ul. Żeromskiego 10, 39-200 Dębica.
Na kuponie można poprzeć swojego faworyta w jednej czy dwóch kategoriach, ale można też wskazać nazwiska kandydatów w każdej z nich.
Można też głosować wysyłając sms na numer: 71160.
W treści wiadomości trzeba wpisać: OL XY, gdzie zamiast XY wpisujemy numer kandydata, który znajduje się przy nazwisku. W przypadku głosowania na kandydatów w kategorii oświata, aby wysłać głos na kogoś z nominowanej trójki należy wpisać po nazwisku kandydata następujące numery:
Marek Braun - OL 10
Barbara Różańska - OL 11
Agata Żmuda - OL 12
.
Głosowanie kończy się 8 lutego 2017 roku. Można dostarczyć dowolną liczbę kuponów i wysłać dowolną liczbę smsów. Kandydaci, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdej z sześciu kategorii, otrzymają Laur Czytelników. Spośród tej szóstki Kapituła konkursu wybierze Człowieka Roku 2016 Obserwatora Lokalnego.
W tym roku po raz pierwszy wręczymy też Obserwatora Młodych. Laureata tego wyróżnienia wybierzemy w redakcyjnym gronie, a statuetkę odbierze on wspólnie z Człowiekiem Roku 2016. Wręczona zostanie także statuetka Obserwatora za całokształt działalności.
.
Kandydaci do tytułu Człowieka Roku 2016 Obserwatora Lokalnego w kategorii oświata.
.

Marek Braun (OL 10)
Nauczyciel informatyki w Zespole Szkół nr 2 w Dębicy zaprasza uczniów nie tylko na standardowe lekcje. W grupie Techno Zone realizuje z nimi np. projekt Can-Sat, gdzie do puszki po coli chcą upchnąć minisatelitę. Dotarli do półfinału ogólnopolskiego konkursu,
a być może czeka ich finał. Są też bardzo dobrzy w konstruowaniu walczących robotów.
.
Barbara Różańska (OL 11)
Nauczycielka plastyki w szkołach w Żyrakowie i Straszęcinie. Jej uczniowie zdobywają nagrody w licznych konkursach. Jest organizatorką Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno--Multimedialnego Wiosna widziana Twoimi oczami oraz Wojewódzkiego Plenerowego Konkursu Plastycznego Jesienne Inspiracje, pod patronatem kuratora oświaty.
.
Agata Żmuda (OL 12)
Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Weldon Kids i Weldon School. Prezes Fundacji Radosny Uśmiech Dziecka, która wraz z Państwową Szkołą Muzyczną zorganizowała m.in. edukacyjną bajkę muzyczną: Penderecki przez dziurkę od klucza. Sama również występuje na scenie. We wrześniu można było ją oglądać w Ślubach panieńskich Teatru Kurtyna. Organizatorka świątecznego konkursu plastycznego dla przedszkoli, jednego z największych w powiecie.
.
W kolejnych dniach przedstawimy kandydatów w pozostałych kategoriach: samorząd i polityka, sport.
.
Kandydaci w kategorii działalność społeczna - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii gospodarka - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii kultura - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii samorząd i polityka - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii sport - zobacz tutaj
.

Admin Admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:Pozostałe