Warunki mieli bojowe, z żarem zmagali się kilka godzin

  • 30.06.2019, 20:40 (aktualizacja 30.06.2019, 21:16)
  • Janusz Grajcar
Warunki mieli bojowe, z żarem zmagali się kilka godzin
Prezes Marek Wych i naczelnik Janusz Mikosz przez kolejny rok z dumą będą mogli mówić, że szefują jednostce OSP w Jaźwinach. Wystawione przez nią drużyny zdominowały zawody sportowo-pożarnicze w Czarnej. Po zwycięstwo sięgnęli i druhowie, i druhny.

Kolejne miejsca wśród mężczyzn zajęły OSP Czarna i OSP Borowa, a wśród kobiet OSP Chotowa i OSP Grabiny. Zawody składały się jak zwykle z rywalizacji sztafet i bojówek.

Na stadionie w Czarnej zaprezentowała się też młodzieżowa drużyna z OSP w Chotowej przygotowana i dowodzona przez druha Łukasza Gajewskiego.

Więcej o tych zawodach napiszemy w najbliższym wydaniu OL. Poniżej zdjęcia z tego upalnego popołudnia.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dębiczanin
Dębiczanin 30.06.2019, 22:13
A w Gminie Dębica zamiast docenić i zorganizować zawody - organizują ponoć na prośbę druhów ćwiczenia co się równa z zorganizowaniem za te pieniądze szkolenia

Pozostałe