Daniel Niedziocha wicewójtem

  • 01.07.2019, 17:02 (aktualizacja 01.07.2019, 20:03)
  • Grzegorz Król
Daniel Niedziocha wicewójtem Fot. UG w Czarnej.
Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie Daniel Niedziocha został powołany na stanowisko zastępcy wójta gminy Czarna Józefa Chudego.

Daniel Niedziocha to młody, 35-letni mieszkaniec Czarnej. Prywatnie to syn byłego radnego Rady Gminy Zbigniewa Niedziochy. Na UP w Krakowie studiował na Wydziale Humanistycznym, specjalność - administracja samorządowa i praca socjalna. Przez blisko 1,5 dekady był konsultantem medycznym związanym z najważniejszymi firmami w tej branży. Odnosił sukcesy w kolarstwie górskim. Jak czytamy na stronie Urzędu Gminy w Czarnej do jego obowiązków będzie należało m.in.: pełnienie nadzoru nad pracą Referatu Inwestycji i Pozyskiwania Środków Unijnych, Referatu Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Przestrzennej i Gospodarki Gruntami oraz Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Daniel Niedziocha na stanowisku zastąpił Bogusława Majkę, który wicewójtem był do końca marca tego roku.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
@
@ 01.07.2019, 21:49
Ale swój.
Ilu w powiecie jest synów, których ojcowie pracowali dla naszego dobra? Wielu.
###
### 01.07.2019, 17:39
Prawdziwy omnibus. Specjalista od wszystkiego (czyli od niczego).

Pozostałe