Spółdzielnia zaprasza na imprezy plenerowe

  • 02.07.2019, 10:30 (aktualizacja 02.07.2019, 10:39)
  • Grzegorz Król
Spółdzielnia zaprasza na imprezy plenerowe
We wtorek 9 lipca, o godz. 17, od spotkania przy muszli koncertowej na Rynku rozpocznie się cykl imprez dla dzieci i młodzieży, które wakacje spędzają w mieście. Organizatorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul. Kolejowej oraz Urząd Miejski w Dębicy.

Z kolei 30 lipca organizatorzy zapraszają na boisko pomiędzy ul. Cmentarną, a Tuwima (za sklepem Jubilatka przy Cmentarnej). Następne pikniki zaplanowane zostały na Pana Tadeusza (plac zabaw, 6 sierpnia), na os. Rzeszowska-Południe (miasteczko rowerowe, ul. Sienkiewicza, 13 sierpnia), na os. Matejki (boisko sportowe, ul. Kraszewskiego, 20 sierpnia) i znów w Rynku (muszla koncertowa, 30 sierpnia). Wszystkie wystartują o godz. 17.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe