Przez całe wakacje przy Akademickiej 8

  • 04.07.2019, 21:30 (aktualizacja 04.07.2019, 22:01)
  • Tomasz Ratuszniak
Przez całe wakacje przy Akademickiej 8
W piątek 12 lipca w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury otwarta zostanie wystawa malarstwa i grafiki Magdaleny Stano i Macieja Zabawy. Wernisaż rozpocznie się o godz. 19:00.

Magdalena Stano to absolwentka Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Architektury na Politechnice Krakowskiej. Współzałożycielka dwóch grup artystycznych. Należy do Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Jest współzałożycielką dwóch grup artystycznych.

Malarstwo na ASP w Krakowie skończył też Maciej Zabawa. Jest również absolwentem Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków i Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki.  Zajmuje się malarstwem, również na jedwabiu, grafiką cyfrową oraz ceramiką. Brał udział w ponad stu aukcjach sztuki i wystawach im towarzyszących.

Ich wspólną wystawę zatytułowaną Powielone przy Akademickiej 8 oglądać będzie można przez całe wakacje.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe