Będzie nowy plac zabaw i siłownia

  • 05.07.2019, 21:53
  • Tomasz Ratuszniak
Będzie nowy plac zabaw i siłownia fot. pixabay
Miasto udało się rozstrzygnąć przetarg na budowę placu zabaw przy ul. Wielopolskiej. Ma być gotowy w połowie wakacji.

Na placu, prócz urządzeń dla dzieci: zestawów zabawowych, huśtawek, bujaków, czy piaskownicy, znajdzie się również sprzęt do ćwiczeń: m.in. orbitrek, wioślarz i rowerek.

Przetarg na budowę placu wygrała rzeszowska firma Rot Kiw. Miejski budżet inwestycja ta kosztować będzie prawie 152 tys. zł.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ekonomista
Ekonomista 10.07.2019, 14:42
BRAWO Panie burmistrzu. Remonty dróg, remont domów kultury, nowe sale gimnastyczne, nowe inwestycje edukacyjne i wiele innych inwestycji. Place zabaw, wbrew niektórym wpisom frustratów poniżej też są ważne! Gratulacje za skuteczność!
Promotorka
Promotorka 10.07.2019, 21:19
Pisz ten doktorat zamiast komentarzy bo czas leci.
taki
taki 10.07.2019, 19:46
Wszystko fajnie, wszystko potrzebne, place zabaw jak najbardziej, ale to usilne kreowanie, że to zasługa burmistrza, że to jego skuteczność? Naprawdę, kto w to wierzy? Widać że to nachalna propaganda
Mariola
Mariola 11.07.2019, 07:28
"taki" o jakiej nachalnej propagandzie piszesz? Chyba tej, że z tym placem i innymi inwestycjamj, nie ma nic wspólnego burmistrz, tylko jak zwykle radni jednej słusznej opcji!
taki
taki 10.07.2019, 21:24
Wszystko fajnie, wszystko potrzebne, place zabaw jak najbardziej, ale to usilne kreowanie, że to zasługa radnych PIS, że to ich skuteczność? Naprawdę, kto w to wierzy? Widać że to nachalna propaganda
Dawid90
Dawid90 09.07.2019, 17:22
Zamknijcie wszystkie place zabaw przedszkola zamontujcie kamery gdzie tylko sie da a nasze dzieci niech biegaja przed blokiem przy ruchliwej ulicy z pilkami bardzo dobra inwestycja tylko gratulować za pomysl jedno miejsce mniej dla ludzi z pieskami gdzie moga sie wys... Dla dzieciakow z bloku przy 42 miejsce w końcu będzie...
Dawid
Dawid 09.07.2019, 17:14
Macie rację lepiej zeby ludzie z okolicy wyprowadzali tam psy i sraly brawo ? znam to miejsce i wiem jak jest i cieszę sie ze w końcu dzieciaki będą mialy gdzie sie bawić!!!
OH
OH 09.07.2019, 12:12
Place zabaw, tak! Ale dlaczego obok ruchliwej ulicy? Ktoś pomyślał, że spaliny, hałas.. Na ul. Poddębyż obok ulicy. A nie można oddać dzieciom park, zarobić plac zabaw - tak jak to było dawniej projektowane. Przeczytajcie o idei parków Jordana. Park niszczeje, dewastowany przez chuliganów, a dzieci wśród spalin. Może ktoś pomyśli!
wyborca
wyborca 07.07.2019, 14:45
Do komentarza "DĄB" proszę więcej napisać bo nie wiem o co chodzi,w tej Spółdzielni to łatanie nieudolności .
dąb
dąb 07.07.2019, 10:32
Zamiast inwestować i rozwijać miasto to teraz PIS będzie z pieniędzy publicznych łatał nieudolność spółdzielni mieszkaniowych? Jak ulica Fredry i place zabaw nie na terenach miejskich?
Lipa
Lipa 07.07.2019, 16:06
Fredry to ulica miejska już. Jak miasto brało chodniki na Raczyńskich od SM to cicho siedziałeś.
Ala
Ala 06.07.2019, 13:55
Kolejna inwestycja w Dębicy :) Brawo burmistrz Szewczyk!
Ola
Ola 06.07.2019, 20:36
Pan Szewczyk to akurat tego placu zabaw w budżecie nie chciał. Wprowadzili go radni PiS w czasie pamiętnej budżetowej zadymy. Więc - brawo radni PiS :)
kiko
kiko 07.07.2019, 09:48
Co Ty bredzisz kobieto?!
Renia
Renia 07.07.2019, 09:45
Tak, tak jak coś dobrego to nie burmistrz. A prawda jest tak, ze to kolejna inwestycja na konto burmistrza. BRAWO
żenua
żenua 10.07.2019, 10:05
No tak, bo Pan Szewczyk się do tego bardzo przyczynił. Inwestycja godna reklamy działań burmistrza. Renia, to już jest żenujące jak szukasz czegokolwiek co by można było przypisać burmistrzowi. Najgorsze, ze to działa i ludzie uwierzą, że zatroskany burmistrz pochyla się nad każdym mieszkańcem....
Bua..
Żenua
Żenua 09.07.2019, 22:13
Renia, to już się robi niesmaczne. Ten kult uwielbienia dla burmistrza. Inwestycja na konto burmistrza... Pozjeżdża sobie gościu, pohuśta się...
Marcin
Marcin 07.07.2019, 16:52
Zobacz sobie Renia jak to było z tym placem zabaw, choć raczej dobrze wiesz. I nie ośmieszajcie się, że plac zabaw to strategiczna inwestycja. Walnijcie jeszcze szewczykowy hasztag #ZmianyWDębicy do kompletu.
Dominik
Dominik 07.07.2019, 16:46
Wincyj Szewczyka, tylko Szewczyk. To Słońce Dębicy jest!
debicki
debicki 06.07.2019, 17:24
No faktycznie inwestycja niesamowita, pierwsza w tej kadencji, nie rób sobie żartów. No chyba, że klakier
debickiprawdziwy
debickiprawdziwy 07.07.2019, 10:49
żartów, mam dzieci więc dla mnie to istotna inwestycja. Czekam na skończenie też przebudowy DK Śnieżka, to kolejny sukces Burmistrza Szewczyka, z korzyścią dla nas mieszkańców :)
Irek
Irek 07.07.2019, 17:09
Taka z tego korzyść, że wygląda to szkaradnie jakby nie mogli w jednym duchu tego zrobić. A film normalny za 5 lat tam zobaczysz. Kosmos oddali TC a na filmy trzeba będzie dymać na Zatorze.
matti
matti 07.07.2019, 13:52
debickiprawdziwy sprawdź w budżecie, czy ten plac zabaw był ujęty przez burmistrza . To inicjatywa radnej Kołodziej Stelmach. a Śnieżka? On palcem nie ruszył, żeby dostać te pieniądze, przypisał sobie sukces innych
prawdziwy matti
prawdziwy matti 10.07.2019, 08:05
Wszystkie inwestycje, wszystkie dobre rzeczy, ładna pogoda i piekne dziewczyny to zasługa PiSu! Pamietajcie pachoły!
Wszystkie złe rzeczy, dziurawe drogi, podwyżki smieci i grube baby to wina Szewczyka. Pamietajcie pachoły!
Więc gdy zobaczycie nowy asfalt, dom kultury, chodnik i siłownię w parku to podziekujcie przewodniczącemu Cebuli bo to on jest łącznikiem nas zwykłych szaraczków z partią i to jemu sie należy chwała i podziekowania. Chyba, że uzna ze któras z maszynek do głosowania powinna zaznać troche chwały to łaskawie powie, że to jakas radna czy radny "załatwił. To chyba nagroda za czytanie z kartki na sesjach, jak ładnie czyta to troche fejmu dostanie.
Ale gdy zobaczycie jakąś dzire w chodniku, słoneczko zajdzie za chmurki, Polska znów przegra jakis mecz a w kolejce spotkacie jakąs maszkare to pamietajcie pachoły ze to wina Szewczyka, burmisztra miasta.
Obserwator
Obserwator 10.07.2019, 21:43
Zzera Was tu zawisc i frustracja. Boli Was ten Cebula. Zajmijcie sie soba a nie zohydzajcie i wyszydzajcie goscia. Pokonajcie go merytorycznie, na argumenty najlepiej na sesji
zandberg
zandberg 10.07.2019, 14:34
prawdziwy matti - Twój wpis, mówi wszystko i lepiej się tego nie dało ujać!

pis love and extasy :P
Re
Re 10.07.2019, 06:16
Pani radna nie bardzo za placem zabaw, to nie wiem Matti skąd taka informacja. Ona woli wyższe cele:)
takie pytanie
takie pytanie 06.07.2019, 13:29
Skoro jest to ze środków miejskich a nie spółdzielni czy wspólnoty rozumiem, że każdy będzie mógł tam przyjść ze swoim dzieckiem?
mieszkaniec
mieszkaniec 09.07.2019, 09:21
Też mam taką nadzieję, bo w tych rejonach ciężko o taką rozrywkę dla dzieci
ABC
ABC 06.07.2019, 10:10
Mam tylko nadzieję, że nie znajdą się znów idioci, którzy to zniszczą w ramach tzw. "rozrywki".
..
.. 06.07.2019, 14:30
Też mam taką nadzieję :)
Ines
Ines 05.07.2019, 22:42
Ale gdzie to? ?
pt
pt 06.07.2019, 17:42
Na rondzie pod Akacjami
Jam