Holiday Jump w Stobiernej

  • 08.07.2019, 20:38 (aktualizacja 08.07.2019, 21:08)
  • Grzegorz Król
Holiday Jump w Stobiernej
Kto nigdy nie widział Bike Brothers i ich przyjaciół z różnych miast Polski południowo-wschodniej w akcji, ten koniecznie musi to zmienić. W ostatnią sobotę, powyżej stoku w Stobiernej zorganizowali wakacyjne skakanie.

To właśnie tam znajduje się zbudowana przez nich trasa do ekstremalnej jazdy na rowerach. Grupa Bike Brothers, która powstała w 2015 roku ściągnęła do tej miejscowości fanów terenowej jazdy z Rzeszowa, Tarnowa, Przemyśla, Krakowa, czy Zakopanego. Jak podkreśla Piotr Wojtaszek nie był to ostatni raz, kiedy mieszkańcy powiatu mogli podziwiać ich umiejętności.

Tuż przy istniejącej trasie, którą zbudowali własnoręcznie i za własne pieniądze powstaje kolejna, co z pewnością urozmaici pokazy i zawody. W trakcie Holiday Jump Bike Brothers przygotowali dla wszystkich kiełbaski z grilla, zimne napoje, a do dyspozycji najmłodszych był dmuchaniec. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia. Fotogalerię znajdzie Państwo także w najnowszym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi 9 lipca.

Grzegorz Król

Zdjęcia (43)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Walery
Walery 08.07.2019, 22:32
Super impreza, zorganizowana przez kilku facetów z Bike Brothers, przyciągnęła setki młodych ludzi. Nasuwa się pytanie o udział czy pomoc władz miasta Dębicy. Niestety ..... a szkoda pewnie mieli ważniejsze sprawy. Proszę zastanowić się na przyszłość, bo to fajna promocja miasta w którym spędziłem większość mojego życia. Specjalne podziękowania dla Piotra Wojtaszka, bez którego BB by nie istniał. Tak trzymać.

Pozostałe