Wtorek, 20.08.2019

W przyszły czwartek spotkanie w sprawie masztów

  • 13.07.2019, 11:00
  • Tomasz Ratuszniak
W przyszły czwartek spotkanie w sprawie masztów
25 lipca o godz. 15:00 w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbędzie się spotkanie z pełnomocnikiem firmy T-Mobile odpowiedzialnym za sprawy związane z ochroną środowiska.

Inicjatorką spotkania, jak informuje wiceburmistrz Jerzy Sieradzki, jest radna Katarzyna Rostowska-Machnik.

Spotkanie ma dotyczyć planów budowy stacji bazowej telefonii komórkowej sieci T-Mobile przy ul. Tetmajera. Przeciwko tej inwestycji, jak i przeciwko budowie stacji bazowej telefonii komórkowej sieci P4 przy ul. Gawrzyłowskiej mieszkańcy protestują już od zeszłego roku.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
###
### 16.07.2019, 18:19
Masztów nie chcą, ale przez telefon kłapią prawie bez przerwy. I nie daj Boże żeby problemy z zasięgiem były...
NVX
NVX 16.07.2019, 08:31
Ciemniaki.
Mati
Mati 13.07.2019, 13:14
Ludzka głupota jest bezbrzeżna. Im dalej sterczysz od masztu, tym bardziej twój telefon musi wzmocnić sygnał, by do niego dotarł! Mózg paruje a bateria leci w oczach. Jakoś smród z pieców w zimie nie przeszkadza.
mat
mat 15.07.2019, 21:39
Zanim zaczniesz pisać o ludzkiej głupocie poczytaj trochę o tym Dlaczego państwa protestują, dlaczego muszą być zmienione normy promieniowania, dlaczego ta sprawa była w parlamencie EU, itd. Wtedy może się okazać, że to ty rozumem nie grzeszysz.
?
? 17.07.2019, 17:43
No właśnie - dlaczego?
Baba Jaga
Baba Jaga 17.07.2019, 12:16
Ci sami protestujący wiecznie z telefonem przy uchu. W nocy nie nastawią tradycyjnego budzika, tylko komórkę ( trzymają ją zresztą przy głowie). To wg nich nie szkodzi, ale maszt już tak. Trzeba się na coś zdecydować.
Beata
Beata 15.07.2019, 10:45
To się ze swoją nie afiszuj. Nie chcemy masztów w Polsce i tyle.
Nie entuzjasta  cywilizacji
Nie entuzjasta cywilizacji 17.07.2019, 22:14
Telefonia komórkowa bez anten - fajne, ale niestety nierealne.
Wszystko szkodzi - całe życie jest szkodliwe. To są właśnie skutki cywilizacji!!!
Łukasiewicz
Łukasiewicz 17.07.2019, 17:46
Skocz po naftę do lampy.
Baba Jaga
Baba Jaga 17.07.2019, 12:19
To wyrzuć komórkę, a weź do torebki stacjonarny.
Marcin
Marcin 16.07.2019, 13:50
O potem płakusiaś że nima zsięgu .
mniemanolog
mniemanolog 16.07.2019, 09:55
I tyle - przedstawicielka nowego, powszechnego ruchu NIE CHCEMY I TYLE
racjonalista
racjonalista 16.07.2019, 18:43
Nie, to się nazywa ruch dobro-zdroworozsądkowy. Masz coś do zaoferowania, pokaż, że to nie wpływa na zdrowie ludzi czy zwierząt. Jaki jest z tego benefit? Nie zaśmiecaj miasta antenami wystającymi z każdego budynku. A nie ładuj anteny co 200m bo nie masz dostępu do fejskuka.
rrolnik postępowy
rrolnik postępowy 17.07.2019, 17:49
I proszę pościągać mi te satelity z nieba, niech mi nad głową nie latają, bo mi któryś na podwórko spadnie i kury pozabija!

Pozostałe