Mała Aurora też malowała - zdjęcia

  • 14.07.2019, 10:42 (aktualizacja 14.07.2019, 10:48)
  • Tomasz Ratuszniak
Mała Aurora też malowała - zdjęcia
Malarstwo i grafiki Magdaleny Stano i Macieja Zabawy oraz ich córki Aurory, przez całe wakacje można oglądać w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury. Otwarcie wystawy odbyło się w ostatni piątek.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze OL, który trafi do sprzedaży we wtorek 16 lipca.

Magdalena Stano
Urodzona w 1985 roku. Absolwentka Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Architektury na Politechnice Krakowskiej. Dyplom na Wydziale Architektury, promotor dr hab. inż. arch. Hanna Grabowska-Pałecka, prof. PK oraz dr hab. inż. arch. Agata Kantarek, prof. PK, dyplom w pracowni Malarstwa u prof. Andrzeja Bednarczyka. Współzałożycielka dwóch grup artystycznych. Członkini Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich.

Maciej Zabawa
Urodzony w 1981 r. w Gdańsku. Absolwent Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu. Dyplom licencjacki z malarstwa ściennego w pracowni prof. Andrzeja Łubowskiego, dyplom magisterski z malarstwa sztalugowego w pracowni prof. Wojciecha Sadleya, dyplom z malarstwa w pracowni interdyscyplinarnej u prof. Zbigniewa Bajka. Jest członkiem ZPAP i Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki. Zajmuje się malarstwem oraz malarstwem na jedwabiu, grafiką cyfrową oraz ceramiką. Wziął udział w ponad 100 aukcjach sztuki i wystawach im towarzyszących.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe