Pojechali do Zatoru i Rzeszowa - zdjęcia

  • 16.07.2019, 11:45 (aktualizacja 16.07.2019, 13:28)
  • Grzegorz Król
Pojechali do Zatoru i Rzeszowa - zdjęcia
Trzydzieści osób wzięło udział w pierwszym turnusie półkolonii organizowanej przez Hufiec ZHP w Dębicy. Zakończyła się ona w piątek 12 lipca.

Przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku, uczestnicy realizowali program przygotowany przez harcerską kadrę. Hufiec półkolonię przygotował we współpracy z Urzędem Miejskim w Dębicy. Opiekunowie zabierali podopiecznych na wycieczki po samym mieście, jak i jego okolicach. W Dębicy korzystali z basenów, chodzili do kina, brali udział w warsztatach kulinarnych. Z kolei w Chotowej odwiedzili park linowy, w Rzeszowie park trampolin, a także pojechali do Energylandii w Zatorze. Drugi turnus rozpocznie się już za kilka dni, 29 lipca i potrwa do 9 sierpnia.

Grzegorz Król

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe