Jak wygramy, to przyjedzie Ewa Chodakowska

  • 16.07.2019, 13:15 (aktualizacja 16.07.2019, 13:28)
  • Grzegorz Król
Jak wygramy, to przyjedzie Ewa Chodakowska
Klub fitness Five Fit zaprasza mieszkańców na otwarty trening z ambasadorką Ewy Chodakowskiej - Anną Siwińską. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę, 21 lipca, na dębickim Rynku. Od tego ile osób weźmie w nim udział zależy, czy do naszego miasta przyjedzie znana i popularna trenerka Ewa Chodakowska.

Będzie to trening otwarty, a więc może wziąć w nim udział każdy bez względu na płeć czy wiek. Nie ma również znaczenia, czy dla kogoś taka forma spędzania czasu to standard, czy też nowość. Ma to być największy trening, jaki Dębica widziała. Organizatorzy liczą, że uczestnicy dopiszą. Od tego ile będzie osób zależy, czy we wrześniu przyjedzie do nas Ewa Chodakowska. W rywalizacji biorą udział także inne, dużo większe miasta, dlatego właściciel klubu Five Fit Lucjan Weselak nie kryje, że będzie ciężko pobić np. Warszawę, Wrocław czy Poznań. Liczy jednak na to, że o wyborze właśnie Dębicy może zadecydują inne względy.
- Może jak zobaczy, że fajnie to zorganizowaliśmy i że jak na nasze warunki jest dużo osób, to wybierze także nas - mówi Lucjan Weselak.

Podkreśla jednak, że w pierwszej kolejności chodzi o dobrą zabawę i zachęcenie ludzi do aktywności fizycznej. Trening na Rynku poprowadzi ambasadorka Ewy Chodakowskiej w powiecie Anna Siwińska, a także trenerka fitness z Five Fit Dorota Petela. Uczestnicy muszą mieć ze sobą wodę oraz matę do treningu. Gdyby ktoś nie posiadał, to organizatorzy przygotują także czterdzieści swoich. Rozdawane będą na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Trening rozpocznie się o godz. 17.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe