Białoruskie media piszą o Grzegorzu Kryckim

  • 17.07.2019, 11:02 (aktualizacja 17.07.2019, 11:17)
  • Grzegorz Król
Białoruskie media piszą o Grzegorzu Kryckim
Wyczyn dębiczanina, o którym piszemy w najnowszym wydaniu Obserwatora Lokalnego dostrzegły białoruskie media. "12 месяцев – 12 марафонов. Гжэгож Крыцки закрывает год бега Марафоном Дружбы из Гродно в Друскининкай" - brzmi tytuł tekstu na portalu Hrodna Live, który dotyczy Grzegorza Kryckiego.

To właśnie podczas Maratonu Przyjaźni z Grodna na Białorusi do Druskiennik na Litwie nasz biegacz osiągnął założony przez siebie cel: 12 maratonów w 12 miesięcy. Dzięki temu odwiedził trzy kontynenty, ale już stawia przed sobą kolejne wyzwania. Jakie? Zachęcamy do lektury obszernego materiału w OL.

 

Grzegorz Król

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe